Maja Bohosiewicz świętuje urodziny w szlafroku i z szampanem w dłoni. Fan: No taką żonę chciałbym mieć

Maja Bohosiewicz skończyła 29 lat. Z okazji urodzin opublikowała na Instagramie zmysłowe zdjęcie. Zapozowała w samym szlafroku.

Maja Bohosiewicz nie należy do typowych celebrytek, promujących się co kilka dni na warszawskich salonach. Skupia się na aktorstwie, a przede wszystkim rodzinie - mężu i dwójce dzieci. Właśnie z ukochanym teraz wyleciała do Izraela, by 20 listopada świętować urodziny. Aktorka skończyła bowiem 29 lat i pochwaliła się na Instagramie nowym, całkiem zmysłowym zdjęciem. 

Maja Bohosiewicz w szlafroku

Gwiazda publikuje w sieci wiele ciekawych treści i stąd fani oraz media czerpią wiedzę na temat jej życia prywatnego. W środę na swoim Instastories pokazała urodzinowe życzenia od przyjaciół i znajomych, a na tablicę dodała bardzo nietypowe zdjęcie. 

Maja zaprezentowała się w hotelowym łóżku. Miała na sobie jedynie szlafrok i ręcznik na głowie. W dłoni trzymała butelkę drogiego szampana i wyglądała naprawdę seksownie. Widać również, że miała pomalowane oczy i kolczyki w uszach. Mniemamy więc, że szykowała się na romantyczną kolację, na którą zabrał ją mąż.

Jeden z fanów nie ukrywał, że zazdrości Tomaszowi Kwaśniewskiemu takiej kobiety u swego boku. 

No taką żonę chciałbym mieć.

Wśród innych komentarzy pojawiły się natomiast życzenia m.in od Pauliny Krupińskiej, Magdaleny Lamparskiej, Natalii Siwiec, Ady Fijał, czy Małgorzaty Kożuchowskiej.

100 lat szalona dziewczyno! - napisała ta ostatnia.

Choć nieco spóźnione, my również ślemy Mai najserdeczniejsze życzenia!

CW

Maja Bohosiewicz na treningu. Tak aktorka spała siódme poty. 

Zobacz wideo
Więcej o: