Maja Bohosiewicz pokazała nigdy niepublikowane zdjęcie ze ślubu. W tej bajkowej sukni wygląda zjawiskowo. "Co robić z tą kiecą?"

Maja Bohosiewicz pokazała na Instagramie kolejne zdjęcie ze ślubu. W białej kreacji u boku męża prezentowała się rewelacyjnie.

Niedługo minie rok, odkąd Maja Bohosiewicz wyszła za mąż. Wybrankiem jej serca okazał się Tomasz Kwaśniewski. Aktorka chętnie pokazuje go na Instagramie, a tym razem pochwaliła się nową wspólną fotografią, tym razem ze ślubu. Młoda para prezentowała się zjawiskowo. 

Maja Bohosiewicz po raz kolejny pokazała suknię ślubną

Aktorka stroni raczej od branżowych eventów i udzielania wywiadów. Stara się strzec prywatności, lecz nie zawsze to wychodzi. Wystarczy spojrzeć na jej instagramowy profil. Oprócz zdjęć, na których promuje przeróżne produkty, publikuje też takie, na których pozuje z mężem. Jeden z ostatnich postów to pamiątkowa fotografia ze ślubu, który odbył się kilka miesięcy temu. Maja po raz kolejny pokazała, jak ślicznie prezentowała się w sukni ślubnej. Nie zrobiła tego jednak bez powodu. Okazuje się, że aktorka chce sprzedać kreację. 

Chce tę kieckę w końcu przekazać na jakąś akcje charytatywną! Musi ucieszyć jeszcze jakąś malutką pannę młodą! A hajsy muszą pomóc. Bo co robić z tą kiecą? Paczać na nią tylko... głupota.

Zachowanie Mai nie dziwi. Obecnie coraz więcej kobiet pozbywa się swoich sukien ślubnych. Fani natychmiast pisali propozycje aukcji, na jakie Bohosiewicz powinna oddać kreację.

Już niedługo WOŚP! - czytamy najczęściej.

Nieważne na co, ważne, że Maja zdecydowała się na taki krok!

CW

Maja Bohosiewicz z mężem na parkiecie podczas swojego wesela

Zobacz wideo