Serial "Wiedźmin" jest już dostępny. Fani książki zachwyceni. Czy będzie kolejny sezon?

Serial "Wiedźmin" od samego początku wzbudza wiele emocji. Właśnie pojawił się pierwszy sezon tej niezwykłej produkcji.

Serial "Wiedźmin" jest już dostępny w serwisie Netflix. W piątek o godzinie 9:00 rano czasu polskiego pojawił się cały pierwszy sezon.

"Wiedźmin" - premiera serialu w serwisie Netflix

Producenci przygotowali osiem odcinków. W Polsce widzowie mogą obejrzeć produkcję w trzech wersjach. Z polskimi napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Co ciekawe, w przypadku tej ostatniej opcji, Geraltowi głosu użyczył Michał Żebrowski - pierwszy polski Wiedźmin.

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że fani powieści z pierwszym sezonem uporają się bardzo szybko. W końcu osiem godzinnych odcinków to wcale nie tak dużo. Na szczęście to nie będzie koniec przygód Geralta z Rivii. Serwis Netflix potwierdził już, że powstanie drugi sezon "Wiedźmina". Niestety, nie jest znana jeszcze dokładna data.

Na oficjalnym profilu Netflix Polska na Instagramie pojawiła się masa komentarzy widzów, którzy są zachwyceni produkcją. 

Jakie to jest dobre!
Netflix świetna robota. Jestem na drugim odcinku i mam zamiar obejrzeć dziś cały sezon.  

Przypomnijmy, że w główną postać wciela się Henry Cavill, który, jak sam mówił, bardzo długo przygotowywał się do tej roli. Miał specjalne treningi z obsługi miecza, aby w scenach walki nie używać kaskadera. Aktor przyznał również, że jest ogromnym fanem powieści i gry "Wiedźmin".

A wy czekaliście na serial?

BO

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun serialu.

Zobacz wideo