Kim Kardashian pokazała, jak świętowała urodziny syna. Zorganizowała oryginalną imprezę. Uwagę zwracała też jej stylizacja

Kim Kardashian na początku grudnia świętowała urodziny syna, jednak dopiero teraz pochwaliła się zdjęciami z przyjęcia. Taka impreza to spełnienie marzeń niejednego chłopca!

Kim Kardashian ze swoim mężem Kanye Westem ma czwórkę dzieci. Jeden z jej synów, Saint West, 5 grudnia obchodził swoje czwarte urodziny. Zobaczcie, jakie przyjęcie przygotowali mu rodzice.

Przyjęcie urodzinowe syna Kim Kardashian

W czwartek na Instagramie Kim dodała kolejne zdjęcie z urodzin Sainta. Całe przyjęcie było urządzone w stylu dżungli, w której mieszkały dinozaury. Sztuczne rośliny, poduszki w kształcie jaj dinozaurów i drewniane dodatki sprawiały, że wyglądało to bardzo realistycznie. Naszym zdaniem pomysł był niesamowity.

Na zdjęciach, które opublikowała Kim możemy zobaczyć pozostałe rodzeństwo Sainta. Widzimy, jak bawi się z młodszą siostrzyczką Chicago. Uwagę zwraca także North, najstarsza córka celebrytki i muzyka, bawiąca się w piaskownicy. Wszyscy ubrani byli w typowe stroje podróżnicze, a na twarzach nosili maski dinozaurów. Nawet Kim zrezygnowała z obcisłej mini i pokazała się w bojówkach oraz golfie. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. 

Kanye i ja urządziliśmy najlepszą imprezę z dinozaurami na czwarte urodziny Sainta. Bawił się świetnie! - napisała pod jednym z postów Kim.
 

Na przyjęciu obecna była również babcia Sainta - Kris Jenner, która w dwurzędowej marynarce prezentowała się świetnie. Wszystkie zdjęcia opublikowane przez Kim są naprawdę urocze, co zauważyli również fani. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Wspaniałe urodziny!
Saint musiał być zachwycony. Cudowne przyjęcie - piszą fani. 

A wam podobał się styl urodzinowego przyjęcia?

BO

Poniżej zobaczcie przyjęcie świąteczne, które wyprawiła Kim.

Zobacz wideo
Więcej o: