Leo Messi odebrał Złotą Piłkę z rąk swoich synów. Najmłodszemu chyba nie podobało się na murawie. Dawno nie widzieliśmy tak uroczego wideo

Leo Messi niedawno wygrał już szóstą w karierze Złotą Piłkę. Teraz miała miejsce kolejna wzruszająca uroczystość - synowie wręczyli mu ją na boisku.

Ponad tydzień temu odbyła się gala Złota Piłka, czyli nagrody, która co rok jest przyznawana przez tygodnik "France Football". Zwycięzcą został Argentyńczyk Leo Messi i to już po raz szósty. Tym samym piłkarz pokonał Roberta Lewandowskiego, który znalazł się dopiero na ósmym miejscu, a także Cristiano Ronaldo. 

Dzieci wręczyły Messiemu Złotą Piłkę

W sobotę, 7 grudnia, odbył się mecz FC Barcelony i RCD Mallorki, na którym mogliśmy podziwiać Leo Messiego. Zdaniem sportowych dziennikarzy, Argentyńczyk udowodnił, że w pełni zasłużył na Złotą Piłkę, strzelając trzy gole. Nie tylko to było jednak dla niego powodem do radości, ale również fakt, że na murawę weszli jego trzej synowie - Thiago Messi Roccuzzo, Mateo Messi Roccuzzo, Ciro Messi Roccuzzo i wręczyli mu Złotą Piłkę, by mógł zaprezentować ją przed kibicami.

Chłopcy byli wyraźnie onieśmieleni i z pewnością było to dla nich ważne wydarzenie. Najmłodszy synek Leo nie mógł powstrzymać swoich emocji i rozpłakał się. Zobaczcie urocze nagranie wideo:

Podejrzewamy, że to najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie.

KM

 Na gali Złota Piłka zjawiła się także Anna Lewandowska. Pokazała tam ciążowy brzuszek:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (13)
Leo Messi odebrał Złotą Piłkę z rąk swoich synów. Najmłodszemu chyba nie podobało się na murawie. Dawno nie widzieliśmy tak uroczego wideo
Zaloguj się
 • Gość: jako gosc

  Oceniono 8 razy 8

  Lewandowscy!!!! Uczcie sie

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 6

  Dzieci z twarzą ;-) międzynarodowy kod wszystkich dzieci, kiedy źle to " maaamaa, maaamaa...." ;-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Uwielbiam go

 • Gość: Kibic

  Oceniono 5 razy 3

  Uwielbiam Messiego

 • Gość: beta

  Oceniono 3 razy 3

  Bzdura! Messi przed meczem z Majorką po prostu pokazał kibicom FCB najnowsze trofeum. Jest to świecka klubowa tradycja. Rzeczywiście, na boisko wnieśli ją jego synowie, bo on jako kapitan FCB miał wcześniej inne obowiązki niż nosić pod pachą Złotą Piłkę.

 • Gość: kurde

  Oceniono 7 razy -5

  Ciekawe, ile dostaje za taki product placement od Gucciego. Koleś ma kupę kasy, a własną rodziną handluje...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX