Klaudia Halejcio udekorowała sypialnię. "Moment, kiedy zadowolona ułożyłaś ładną kompozycję z poduszek". Pięknie i pastelowo

Klaudia Halejcio po raz kolejny pokazała sypialnię. Tym razem postanowiła ją nieco udekorować. Spójrzcie na te poduszki!

Klaudia Halejcio dzięki grze w wielu popularnych serialach zyskała grono wiernych fanów. Od dłuższego czasu skupiają się oni głównie na Instagramie, gdzie gwiazda dzieli się z najpiękniejszymi momentami z życia. To za sprawą tego medium, aktorka kontaktuje się z nimi najczęściej. Ostatnio pokazała, jak udekorowała sypialnię. Nam podoba się bardzo! 

Sypialnia Klaudii Halejcio 

Jakiś czas temu Klaudia kupiła mieszkanie w Warszawie. Była bardzo szczęśliwa, bo od podstaw mogła je urządzić. Dziś już doskonale wiemy, jak ono wygląda. Gwiazda nie raz publikowała jego wnętrza. Tym razem postanowiła pochwalić się sypialnią, a szczególnie kompozycją, jaką ułożyła z poduszek. 

Moment, kiedy zadowolona ułożyłaś ładną kompozycję z poduszek w swojej sypialni - czytamy pod postem.
 

Obserwatorzy pisali mnóstwo pozytywnych komentarzy. Ich największą uwagę skupił jednak skulony na poduszce gość - pupil aktorki.

Piękna sypialnia i cudny psiak i jak tu je nie kochać kochane zwierzaki.
Kochany piesełek!
Świetne zdjęcia. Cudny psiak!

Zainspirowaliście się? My tak!

CW

Świąteczne mieszkanie Klaudii Halejcio. Ładnie?

Zobacz wideo