Nergal zdeptał obraz Matki Boskiej. Jego karygodne zachowanie skomentowała Doda. "Niektórzy nie doceniają drugiej szansy"

Nergal znów obraził uczucia religijne milionów Polaków. Muzyk zdeptał obraz Matki Boskiej. Nie dość, że sprawą zajęła się prokuratura, to skomentowała ją zażenowana i wyraźnie zaskoczona Doda.

W ostatnich latach Doda zdecydowanie złagodniała. Mniej krytykuje, a jeśli już to robi, to tylko wtedy, kiedy zostanie o to poproszona. Ponadto wyszła za mąż za osobę niezwykle wierzącą. Razem z mężem chodzi co niedzielę do kościoła, przez co wiara w Boga nie jest jej obojętna. Nie dziwi więc jej mocny komentarz pod adresem byłego ukochanego, Nergala.

Doda komentuje karygodne zachowanie Nergala

Nergal nie raz dobitnie pokazał już, gdzie ma chrześcijańskie wartości i przekonania wielu fanów. Od lat krytycznie wypowiada się na temat Biblii, ale to, co zrobił we wrześniu przeszło ludzkie pojęcie. Pochwalił się na Facebook'u zdjęciem, na którym widać jego nogę depczącą wizerunek Matki Boskiej.

Wszystkim zajęła się nawet prokuratura, która początkowo umorzyła sprawę. 

Po dokonanej analizie postanowienia prokuratury rejonowej o odmowie wszczęcia śledztwa wobec lidera zespołu "Behemoth" w związku z jego wpisem na portalu społecznościowym, nakazano podjąć to postępowanie - poinformowała w piątek Prokuratura Regionalna w Warszawie.

Swoje trzy gorsze dodała również Doda, która zamieściła na instagramowej relacji taki oto wpis. 

Niektórzy nie doceniają drugiej szansy, dopóki jej ponownie nie stracą. Tym razem jednak mało kto przejmie, a życie bywa bardzo przewrotne i lubi poskakać po głowie.

DodaDoda screen Instagram / @dodaqueen

Oczywiście słowa na temat drugiej szansy dotyczyły tego, że kilka lat temu Nergal pokonał chorobę (białaczkę) i otrzymał niejako nowe życie. Powinien je pielęgnować i szanować drugiego człowieka oraz jego przekonania i wartości. 

CW

Doda komentuje wiele spraw na Instagramie. Posłuchajcie, jak zareagowała na zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019. 

Więcej o:
Komentarze (408)
Nergal zdeptał obraz Matki Boskiej. Jego karygodne zachowanie skomentowała Doda
Zaloguj się
 • sloncenadnami

  Oceniono 145 razy 75

  no i po co Nergal to robi...ma już chłop swoje lata, dałby sobie spokój...dla wielu ludzi Matka Boska jest ich opiekunką, powiernicą i nikomu nic do tego, że ktoś wierzy w Nią...rozumiem-wojowanie z kościołem...ale po co deptać obrazki z wizerunkiem Maryi? idiotyzm, który nic nie wnosi...

 • Gość: Nergal ty cioto

  Oceniono 151 razy 63

  Dawaj nergaliku łysy, jak masz takie jaja to postaw swego buciora na Koranie. Ciekawe jak wówczas wyglądać będą twoje koncerty.

 • Gość: maja

  Oceniono 120 razy 40

  Doda ma rację.

 • rumpa

  Oceniono 55 razy 37

  Jestem 100% ateistką i to od dziecka - w czasach gdy niechodzenie na religię było z gatunku rzeczy niewyobrażalnych. Opinię o religii i jej wpływie na ludzki umysł mam jak najgorszą. Konkordat do wywalenia. KK niech się sam finansuje i odda co nakradł.
  Ale - nergal to pajac. I tyle.

 • Gość: Mariash65

  Oceniono 38 razy 32

  Mnie tam z kościołem bardzo nie po drodze, ale niespecjalnie rozumiem takie demonstracje jak ta ostatnia w wykonaniu Nergala. Ani to mądre, ani potrzebne

 • Gość: Dora

  Oceniono 60 razy 32

  Nergal ma już trochę lat, ale rozumu mu nie przybywa. Myśli kategoriami zbuntowanego młodzieńca, który bezkarnie krytykuje wszystko, co mu nie pasuje. Zgadzam się z Doda, która mówi o drugiej szansie na życie i której Nergal nie docenia. Musi być on bardzo nieszczęśliwy, skoro mówi się o nim tylko w atmosferze skandali. Na kim on chce się odegrać? Chyba tylko na samym sobie, za to że życie mu się nie ułożyło po jego myśli, że żyje w pustce emocjonalnej. Radziłabym, aby się opamiętał i zaczął robić coś z sensem. Może popracowałby trochę jako wolontariusz, nabrałby trochę pokory do życia.

 • Gość: kolo

  Oceniono 41 razy 19

  Doda zapomniała jak głosiła, że bardziej wierzy w dinozaury niż Biblię, bo "ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła". I zapomniała, że została skazana przez sąd za obrazę uczuć religijnych?
  Doda ma słabą pamięć, ale internet pamięta wszystko.

 • bonifacyp

  Oceniono 62 razy 16

  Czczenie obrazków i figurek to wg. Biblii po prostu bałwochwalstwo!

 • organizator_org.domow_inc

  Oceniono 30 razy 14

  nie umię znaleźć usprawiedliwienia dla tego czynu, ani też motywacji Nergala, chociaż gardzę duchownymi korporacji usług religijno-politycznych mającej w logo nazwę "kościół" ....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX