Nergal zdeptał obraz Matki Boskiej. Jego karygodne zachowanie skomentowała Doda. "Niektórzy nie doceniają drugiej szansy"

Nergal znów obraził uczucia religijne milionów Polaków. Muzyk zdeptał obraz Matki Boskiej. Nie dość, że sprawą zajęła się prokuratura, to skomentowała ją zażenowana i wyraźnie zaskoczona Doda.

W ostatnich latach Doda zdecydowanie złagodniała. Mniej krytykuje, a jeśli już to robi, to tylko wtedy, kiedy zostanie o to poproszona. Ponadto wyszła za mąż za osobę niezwykle wierzącą. Razem z mężem chodzi co niedzielę do kościoła, przez co wiara w Boga nie jest jej obojętna. Nie dziwi więc jej mocny komentarz pod adresem byłego ukochanego, Nergala.

Doda komentuje karygodne zachowanie Nergala

Nergal nie raz dobitnie pokazał już, gdzie ma chrześcijańskie wartości i przekonania wielu fanów. Od lat krytycznie wypowiada się na temat Biblii, ale to, co zrobił we wrześniu przeszło ludzkie pojęcie. Pochwalił się na Facebook'u zdjęciem, na którym widać jego nogę depczącą wizerunek Matki Boskiej.

Wszystkim zajęła się nawet prokuratura, która początkowo umorzyła sprawę. 

Po dokonanej analizie postanowienia prokuratury rejonowej o odmowie wszczęcia śledztwa wobec lidera zespołu "Behemoth" w związku z jego wpisem na portalu społecznościowym, nakazano podjąć to postępowanie - poinformowała w piątek Prokuratura Regionalna w Warszawie.

Swoje trzy gorsze dodała również Doda, która zamieściła na instagramowej relacji taki oto wpis. 

Niektórzy nie doceniają drugiej szansy, dopóki jej ponownie nie stracą. Tym razem jednak mało kto przejmie, a życie bywa bardzo przewrotne i lubi poskakać po głowie.

DodaDoda screen Instagram / @dodaqueen

Oczywiście słowa na temat drugiej szansy dotyczyły tego, że kilka lat temu Nergal pokonał chorobę (białaczkę) i otrzymał niejako nowe życie. Powinien je pielęgnować i szanować drugiego człowieka oraz jego przekonania i wartości. 

CW

Doda komentuje wiele spraw na Instagramie. Posłuchajcie, jak zareagowała na zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019. 

Zobacz wideo
Więcej o: