Doda w mocnych słowach o "My Way" z Edytą Górniak. "Po prostu się ośmieszyła"

Doda po raz pierwszy zdecydowała się odnieść do programu "My Way", w którym to Edyta Górniak uczy się jeździć samochodem. Jej ocena z pewnością nie spodoba się diwie.

Doda w 2007 roku również uczyła się jeździć samochodem pod okiem kamer. Jej program na TVN: "Jazda z Dodą" był hitem oglądalności, toteż stacja zdecydowała się odnowić zapomniany format, tyle, że z Edytą Górniak. Opinie o nowym programie są mocno podzielone, a teraz zdanie zdecydowała się zabrać sama Doda. Co powiedziała? Edyta Górniak nie będzie zadowolona. 

Doda ocenia "My Way" z Edytą Górniak

Doda to tej pory konsekwentnie nie komentowała programu Edyty Górniak. Tym razem, w rozmowie z serwisem party.pl zdecydowała się ocenić jazdę swojej muzycznej rywalki. Nie zostawiła na niej suchej nitki. 

(...)Obejrzałam dwa odcinki i uważam, że Edyta zrobiła ogromny błąd, biorąc udział w tym programie. Nie, że sam program jest zły, ale zrobiła to, czego nie zdołali zrobić za nią jej hejterzy, czyli po prostu totalnie się ośmieszyła- zaczęła mocno Doda.

Dodzie przede wszystkim nie spodobała się monotonia Górniak, która w niemalże każdym odcinku wspomina swoje nieudane małżeństwo.

Mnie osobiście najbardziej razi, już jakby nie było tam między nimi, że w każdym, ale to w każdym odcinku jechać po tym Krupie. Przecież siedzi w tym więzieniu, ma, co dostał, konsekwencje zostały wyciągnięte. Ale żeby w każdym odcinku gadać o tym samym, to już jest naprawdę męczące dla telewidzów. Bardzo musi go nienawidzić - kontynuowała. 

DRabczewska uważa, że "My Way" wcale nie jest potrzebne Edycie w karierze. Nie byłaby sobą, gdyby nie podsumowała tematu w cięty, charakterystyczny dla niej sposób.

Uważam, że jest to jej zupełnie niepotrzebne. Niech ona sobie będzie, jaka będzie. Wiadomo, są różnego rodzaju Diwy, niektóre bardziej pop****one niektóre mniej, ale nie wszystkie muszą to pokazywać - podsumowała Doda. 

Zgadzacie się z oceną Dody?

Doda była gościem "Koła Plotka". Sprawdź, co nam zdradziła:

Zobacz wideo