Księżna Kate spędziła dwa dni w szpitalu na oddziale położniczym. Powód? Chwyta za serce

Kilka dni temu księżna Kate była widziana na oddziale położniczym. Ten fakt z pewnością nie uciszy plotek o jej domniemanej czwartej ciąży.

Księżna Kate jest matką trojga dzieci - sześcioletniego księcia George'a, czteroletniej księżniczki Charlotte i rocznego księcia Louisa. Fani rodziny królewskiej od dłuższego czasu szukają jakichkolwiek wskazówek, które mogłyby potwierdzić, że żona księcia Williama znów jest w ciąży. Najnowsze wydarzenia nie uciszą plotek.

Księżna Kate na oddziale położniczym

Domniemana czwarta ciąża księżnej Kate to obecnie jednym z najgorętszych tematów w Anglii. Nie od dziś wiadomo, że Brytyjczycy szaleją za "royal babies". Czy już niebawem można spodziewać się kolejnego? Po tym, jak księżna została zauważona na oddziale położniczym w jednym z londyńskich szpitali, w sieci znów zawrzało. Wiele osób uznało tę sytuację za jednoznaczną - Kate pewnie jest w ciąży!

Okazuje się jednak, że księżna Cambridge nie spodziewa się dziecka, a przynajmniej na razie. W szpitalu Kingston Hospital w Londynie była z innych powodów. Żona księcia Williama spędziła dwa dni, pracując na oddziale położniczym. Kate od dawna wspiera organizacje pomagające potrzebującym rodzinom oraz noworodkom. Jak widać, w jej przypadku słowa idą w parze z czynami. Brawo!

Księżna Kate i książę William odwiedzili Pakistan:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.