Księżna Kate spędziła dwa dni w szpitalu na oddziale położniczym. Powód? Chwyta za serce

Kilka dni temu księżna Kate była widziana na oddziale położniczym. Ten fakt z pewnością nie uciszy plotek o jej domniemanej czwartej ciąży.

Księżna Kate jest matką trojga dzieci - sześcioletniego księcia George'a, czteroletniej księżniczki Charlotte i rocznego księcia Louisa. Fani rodziny królewskiej od dłuższego czasu szukają jakichkolwiek wskazówek, które mogłyby potwierdzić, że żona księcia Williama znów jest w ciąży. Najnowsze wydarzenia nie uciszą plotek.

Księżna Kate na oddziale położniczym

Domniemana czwarta ciąża księżnej Kate to obecnie jednym z najgorętszych tematów w Anglii. Nie od dziś wiadomo, że Brytyjczycy szaleją za "royal babies". Czy już niebawem można spodziewać się kolejnego? Po tym, jak księżna została zauważona na oddziale położniczym w jednym z londyńskich szpitali, w sieci znów zawrzało. Wiele osób uznało tę sytuację za jednoznaczną - Kate pewnie jest w ciąży!

Okazuje się jednak, że księżna Cambridge nie spodziewa się dziecka, a przynajmniej na razie. W szpitalu Kingston Hospital w Londynie była z innych powodów. Żona księcia Williama spędziła dwa dni, pracując na oddziale położniczym. Kate od dawna wspiera organizacje pomagające potrzebującym rodzinom oraz noworodkom. Jak widać, w jej przypadku słowa idą w parze z czynami. Brawo!

Księżna Kate i książę William odwiedzili Pakistan:

Więcej o:
Komentarze (47)
Księżna Kate spędziła dwa dni w szpitalu na oddziale położniczym. Nie chodzi jednak o jej ciążę
Zaloguj się
 • Gość: Ala

  Oceniono 27 razy 11

  No a niby na czym polegała jej praca? Pieluszki zmieniała? Podłogę umyła? Skończmy lansowanie się nazywać pracą.

 • Gość: Porazka

  Oceniono 23 razy 9

  2 dni pracowala...a potem sie zmeczyla...niech popracuje rok tak jak inne kobiety. Mam kolezanke pracujaca w szpitalu w uk. Malo ludzi do pracy, pacjentow cala masa. Wszyscy do wszystkich maja pretensje a dziewczyny pracuja po 58godz w tygodniu bo nie ma ich kto zamienic. Wiec pytam Kate pracowala az 2 dni i taka sensacja! No po prostu order jej dac.

 • Gość: Kiks

  Oceniono 17 razy 7

  Skoro pomagała rodzinom i dzieciom pogrzebujacym pomocy to pewnie musial byc to szpital panstwowy .Ksiezna na badania pojechałaby do prywatnego a nie do panstwowego wiec trzeba byc glupcem zeby sie niedomyslec.A ochrony pewnie drugie tyle zeby polowa z polowy Anglii pomoz.Kuzwa tez mi halo

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 6 razy 6

  Skąd te bzdury drogi panie Mateuszu???
  Media podają że Kate, jako patronka od 2018 r. Royal College dla położnych, oficjalnie wizytowała ich pracę.
  Jednego dnia spotkała się z członkami związku położnych, a następnego dnia odwiedziła oddziały: przedporodowe, porodowe oraz poporodowe!
  Więc po co ta radosna "twórczość" autora?

 • Gość: Gosia

  Oceniono 10 razy 6

  Wszystko na pokaz.

 • student_zebrak

  Oceniono 29 razy 5

  Bedzie rodzic co rok, byle tylko odsunac Harego w kolejce do tronu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Mało mnie to obchodzi

 • monikaaleksandra

  Oceniono 14 razy 4

  Jak dostała stawkę za godzinę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX