Rodzina królewska skomentowała scenę z serialu "The Crown". To wymowny zbieg okoliczności

Obecnie trwa 3. sezon serialu "The Crown". Do tej pory rodzina królewska raczej unikała odnoszenia się do serialowej akcji, jednak teraz miał miejsce nadzwyczajny "zbieg okoliczności". Trudno wierzyć, że to tylko przypadek.

W pierwszym odcinku 3. sezonu "The Crown" możemy zobaczyć scenę, w której królowa Elżbieta II ogląda znaczki pocztowe ze swoim wizerunkiem. Zostały wykonane na potrzeby filmu i są z wizerunkami aktorek, które wcielają się w role królowej. Tymczasem na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie pojawił się wpis, który nawiązał dokładnie do tej sceny.

Królowa Elżbiety II o serialu "The Crown"

Zaraz po emisji 3. sezonu serialu na oficjalnym profilu rodziny królewskiej opublikowano post na Instagramie, opowiadający całą historię znaczków, które pojawiły się w serialu. Aby wykonać pierwsze znaczki z Elżbietą II, fotograf musiał wykonać aż 59 ujęć profilu królowej. W kolejnych latach powstawały nowe znaczki z nowymi wizerunkami. Znaczek z 1967 roku został uznany za najbardziej kultowy obraz królowej Elżbiety II na świecie. 

Ostatnie znaczki zostały wyprodukowane w 2006 roku i 2013. W 2006 roku powstał nowy znaczek z okazji 80 urodzin królowej, a w 2013 roku z okazji 60 rocznicy koronacji Jej Królewskiej Mości. 

 

Znaczki pocztowe z wizerunkiem Elżbiety II cieszą się ogromną popularnością. Czy fakt, że post rodziny królewskiej został udostępniony zaraz po emisji odcinka znaczy, że rodzina królewska ogląda serial "The Crown"? Trudno uwierzyć w aż tak przypadkowy przypadek.

BO

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy post na Instagramie królowej Elżbiety II.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.