Karol Strasburger w wieku 72 lat po raz pierwszy został ojcem. Informację potwierdziła żona prezentera

Karol Strasburger został ojcem. Szwagier prezentera zamieścił post, że na świecie pojawiła się jego córka o imieniu Laura.

Karol Strasburger w sierpniu poślubił wieloletnią menadżerkę i partnerkę Małgorzatę Weremczuk. Kobieta ma 35 lat i jest młodsza o 37 lat od prezentera "Familiady". Skromna uroczystość została zachowana w tajemnicy przed mediami. Teraz dowiedzieliśmy się, że para doczekała się pierwszego dziecka!

Karol Strasburger został ojcem

W miniony weekend szwagier Karola, Bartosz Weremczuk, zamieścił w instagramowej relacji dwa zdjęcia. Na jednej z fotografii pojawiło się imię Laura z jednoznacznym podpisem oraz emotikonem. Druga relacja przedstawia dziecko z zasłoniętą buzią. Obie publikacje znajdziecie w naszej galerii:

Już jest... Moja córka (chrzestna). 

Karol StrasburgerKarol Strasburger screen Instagram/prywatny.detektyw

Informację o narodzinach córki potwierdziła żona Strasburgera. 

Tak, zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami i jest to jedyny komunikat, jaki decydujemy się przekazać w odniesieniu do sytuacji – potwierdziła żona Strasburgera w rozmowie z "Super Expressem”

Skontaktowaliśmy się z Małgorzatą Strasburger w sprawie domniemanego ujawnienia informacji o narodzinach ich córki przez Bartosza. Młoda mama poinformowała, że oboje z mężem wiedzieli o zamieszczonych zdjęciach. 

 (brat Małgorzaty) Nikogo "nie wsypał" i się nie "wygadał". (...) Jego relacja w social mediach, którą zamieścił (i o której oboje z mężem wiedzieliśmy) w żaden sposób nie godziła w nasze dobra osobiste, nie zdradzała niczego, bo nie wskazywała nawet czyich narodzin dziecka DOTYCZY oraz nie zawierała treści z nami powiązanych - napisała żona prezentera

W wiadomości przesłanej do naszej redakcji Małgorzata potwierdziła, że to dla obojga pierwsze dziecko i córeczkę nazwali Laura. 

Gratulujemy!

DK

Czy Izabela Janachowska planuje kolejne dziecko?

Zobacz wideo
Więcej o: