Strasburger na zdjęciu ze Schetyną. Internauta wbił mu szpilę: "No, panie Karolu, a co na to prezes TVP?". Wytłumaczył się

Karol Strasburger kilka dni temu spędził czas z Grzegorzem Schetyną. Polityk dodał ich wspólne zdjęcie na Facebooku. Pod spodem pojawiły się komentarze odnoszące się do poglądów politycznych gospodarza "Familiady".

W niedzielę Karol Strasburger pojawił się na torze wyścigów konnych, gdzie odbył się Europejski Festiwal Konny. Spotkał się tam z Grzegorzem Schetyną, który dodał ich zdjęcie na swoim profilu na Facebooku. Internauci nie powstrzymali się od złośliwości. Prezenter zdecydował się odpowiedzieć na krytykę.

Karol Strasburger z Grzegorzem Schetyną

Użytkownicy Facebooka drwili z tego, że jako pracownik TVP pozuje z politykiem opozycji. Jeden z nich napisał:

No, panie Karolu, a co na to prezes TVP?!

Gospodarz "Familiady" odpisał, że był prowadzącym imprezę i robił sobie zdjęcia z wieloma osobami. Wytłumaczył, że nikogo nie ignorował ze względu na jego poglądy polityczne.

Proszę wybaczyć, ale nie wiem, jaki miałby mieć związek prezes TVP z faktem, że byłem prowadzącym imprezę i spotykałem tego dnia kilkaset osób. Nie widzę powodu, dla którego miałbym kogokolwiek unikać z powodów politycznych, bo ja jestem ponad to - odpowiedział dosadnie.

Dodał też, że sam decyduje o tym, z kim będzie rozmawiać i nikt nie może mu mówić, co może, a czego (i kogo) ma unikać.

Może na tym polega klasa i szlachetność człowieka. Swoje poglądy zachowuje dla siebie, to ja decyduję, komu podaję - bądź nie - rękę i z jakich powodów... Na szczęście jestem z tych, którymi się nie dyryguje - niezależnie od tego, gdzie wykonuję swoją pracę - uzasadnił.

Na koniec pozdrowił Schetynę i przyznał, że bardzo miło spędzili czas. Gdy internauta go przeprosił, Strasburger dodał kolejny wpis, w którym podkreślił, że jest wolnym człowiekiem i "nie ma takiej siły, która mogłaby mu kazać stanąć publicznie po którejkolwiek stronie politycznej". 

Zwolnienie Michała Olszańskiego z TVP wywołało sporo emocji. Anna Popek komentuje jego wywiad z Jarosławem Kaczyńskim. Co powiedziała?

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Komentarze (76)
Karol Strasburger na zdjęciu z Grzegorzem Schetyną. Internauci wbijają mu szpilę: "No, panie Karolu, a co na to prezes TVP?". Wytłumaczył się
Zaloguj się
 • jacekczewa

  Oceniono 23 razy 7

  i po Karolu...zaraz wypłacą mu kopa w d..... i paszoł won z tvpis....

 • cleryka

  Oceniono 29 razy 5

  Prymitywne pisiaki idżcie spac,bo nic tu mądrego nie ma z waszych wpisów tylko zero ilorazu intel.wynika.

 • sander7777

  Oceniono 6 razy 4

  Gościu lepiej nie gadaj żeś taki niezależny. Gdyby nie familiada, skąd wziąłbyś na młode baby?

 • wkkr

  Oceniono 10 razy 4

  Panie Karolu pańskie dni są policzone, Prezes takiej zdrady nie wybaczy.

 • bronek176

  Oceniono 14 razy 4

  Panie Karolu to właśnie na takich "wielkich"ludziach spoczywa obowiązek obrony Polskiej Demokracji przed kłamstwami i obłudą PiSowską!

 • pavvka

  Oceniono 20 razy 4

  Jeśli samemu o sobie się pisze, że się ma klasę i szlachetność, to znaczy, że się ich nie ma.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Tyle nienawiści, podejrzeń, opluwania, gardzenia drugim człowiekiem, przekupywanie, chęci władzy za wszelką cenę, by nie ujrzały prawdy inne sprawy, dzielenia na sorty, nie było nigdy. Naród za parę groszy zaprzedał l dusze diabłu. To jest tragiczne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX