Miss Polonia 2019 wybrana! Jak wygląda i kim jest najpiękniejsza Polka? Mamy zdjęcia. Robi wrażenie

Miss Polonia 2019. Tegoroczne wybory wygrała młodziutka Karolina Bielawska. To właśnie 20-latka z Łodzi została rok po Milenie Sadowskiej okrzyknięta najpiękniejszą Polką.

Wybory Miss Polonia 2019 za nami. Podczas gali finałowej konkursu, która odbyła się w hotelu Narvil w Serocku, za najpiękniejszą Polkę uznano Karolinę Bielawską. Pierwszą wicemiss Polonia 2019 została Aleksandra Kielan, a drugą Karina Nowak.

Miss Polonia 2019 została Karolina Bielawska

Karolina Bielawska pochodzi z Łodzi. Na co dzień studiuje zarządzanie w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej. Ma 20 lat i wymiary modelki. Mierzy 179 centymetrów wzrostu. 

 

Chce jednak łamać stereotypy głoszące, że miss to tylko uroda i figura.

Według mnie to przede wszystkim wiedza, umiejętności, styl, determinacja w dążeniu do celu i pokora. Jako Miss chciałabym wspierać dziewczyny, kobiety zarówno te piękne jak i te, którym brakuje wiary w siebie – pokazywać im, że można i trzeba walczyć o siebie oraz spełniać swoje marzenia - napisała w formularzu konkursowym.

A dlaczego zdecydowała się wziąć udział w konkursie?

Jestem otwarta na nowe doświadczenia, co skłoniło mnie do wzięcia udziału w konkursie Miss Polonia. Uważam, że człowiek w życiu powinien się rozwijać, spełniać, zdobywać doświadczenie, ale też robić to, co sprawia mu wiele radości, a ten konkurs łączy w sobie wszystkie te elementy. Jest to również ogromna szansa na przyszłość i chciałabym ją wykorzystać - dodała.

Korony świeżo upieczonej miss oczywiście gratulujemy! Myślicie, że zagości w show-biznesie na dłużej niż przysłowiowe "5 minut"?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Komentarze (144)
Miss Polonia 2019 wybrana! Jak wygląda i kim jest najpiękniejsza Polka? Mamy zdjęcia. Robi wrażenie
Zaloguj się
 • Gość: eve

  Oceniono 101 razy 97

  Chyba ładne dziewczyny zmądrzały, bo już nie startują w takich konkursach.

 • arnoldbuzdygan

  Oceniono 64 razy 54

  To jest jakieś nieporozumienie raczej.

 • Gość: G

  Oceniono 52 razy 52

  Świat to raczej się nie zachwyci tym typem urody.

 • Gość: m

  Oceniono 56 razy 50

  ładna, ale w konkursach światowych bez szans.

 • anbale

  Oceniono 45 razy 41

  Ładna, ale od razu miss polonia?

 • Gość: Giro

  Oceniono 46 razy 36

  Były ładniejsze, ale jak zwykle wygrała łaska przeciętnej urody.

 • Gość: Liga

  Oceniono 38 razy 34

  A kto ją tak odział w tę czarną kiecę z tiulową falbaną? Oj dana, dana.

 • Gość: croissant

  Oceniono 28 razy 24

  Napiszę ironicznie, odnosząc się do tego, co ktoś tu wcześniej napisał, że chyba jednak doczekaliśmy się tej wiekopomnej chwili, gdy nie ciało się liczy, ale właśnie wnętrze, którego jednak, nota bene, nie nie da się dokładnie obejrzeć w tv (jeśli w ogóle).
  Otóż, sądząc po "zewnętrzu" pań na podium, ciało chyba naprawdę przestało się już liczyć, bowiem, żadna nie powala urodą. Kiedyś, a nawet całkiem niedawno, trzeba było być chociaż trochę ładną, teraz już, widać, jest to całkiem zbędne. Mamy postęp. Ku uciesze wielu dotąd niezadowolonych ze fizys (i nie, nie tylko feministek).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX