Miss Polonia 2019 wybrana! Jak wygląda i kim jest najpiękniejsza Polka? Mamy zdjęcia. Robi wrażenie

Miss Polonia 2019. Tegoroczne wybory wygrała młodziutka Karolina Bielawska. To właśnie 20-latka z Łodzi została rok po Milenie Sadowskiej okrzyknięta najpiękniejszą Polką.

Wybory Miss Polonia 2019 za nami. Podczas gali finałowej konkursu, która odbyła się w hotelu Narvil w Serocku, za najpiękniejszą Polkę uznano Karolinę Bielawską. Pierwszą wicemiss Polonia 2019 została Aleksandra Kielan, a drugą Karina Nowak.

Miss Polonia 2019 została Karolina Bielawska

Karolina Bielawska pochodzi z Łodzi. Na co dzień studiuje zarządzanie w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej. Ma 20 lat i wymiary modelki. Mierzy 179 centymetrów wzrostu. 

 

Chce jednak łamać stereotypy głoszące, że miss to tylko uroda i figura.

Według mnie to przede wszystkim wiedza, umiejętności, styl, determinacja w dążeniu do celu i pokora. Jako Miss chciałabym wspierać dziewczyny, kobiety zarówno te piękne jak i te, którym brakuje wiary w siebie – pokazywać im, że można i trzeba walczyć o siebie oraz spełniać swoje marzenia - napisała w formularzu konkursowym.

A dlaczego zdecydowała się wziąć udział w konkursie?

Jestem otwarta na nowe doświadczenia, co skłoniło mnie do wzięcia udziału w konkursie Miss Polonia. Uważam, że człowiek w życiu powinien się rozwijać, spełniać, zdobywać doświadczenie, ale też robić to, co sprawia mu wiele radości, a ten konkurs łączy w sobie wszystkie te elementy. Jest to również ogromna szansa na przyszłość i chciałabym ją wykorzystać - dodała.

Korony świeżo upieczonej miss oczywiście gratulujemy! Myślicie, że zagości w show-biznesie na dłużej niż przysłowiowe "5 minut"?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o: