Ciężarna Anna Lewandowska wspomina swój sześciopak na Instagramie. "Czy wrócę do takiego stanu? Dziś moje ciało ma inne zadanie"

Anna Lewandowska już w pierwszej połowie przyszłego roku zostanie po raz drugi mamą. Trenerka nie zwalnia jednak tempa i wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała archiwalną fotkę.

Wieść o drugiej ciąży Anny Lewandowskiej rozgrzała media do czerwoności. Przypomnijmy, że Robert Lewandowski radosną nowinę ogłosił na boisku, podczas meczu. Od tamtej pory na każdym zdjęciu, jakie zamieszcza na swoich kanałach w social mediach, doszukujemy się ciążowego brzucha. Tym razem pokazała stare zdjęcie, które skłoniło ją do małych przemyśleń.

Anna Lewandowska zastanawia się nad swoją figurą

Anna Lewandowska zamieściła na Instagramie archiwalne zdjęcie, na którym prezentuje wyrzeźbioną sylwetkę. Kaloryfer robi niemałe wrażenie, jednak naszą uwagę zwrócił niecodzienny opis zdjęcia. Trenerka zastanawia się, czy jeszcze kiedyś uda jej się osiągnąć taką figurę. Doskonale wie, że teraz jej ciało jest skupione na czymś zupełnie innym. 

Tak było. Czy wrócę do takiego stanu? Nieważne! Teraz nie ma to najmniejszego znaczenia. Dziś moje ciało ma inne zadanie. Teraz ten umięśniony brzuch jest domkiem dla nowego życia i to jest najważniejsze - czytamy pod zdjęciem Ani. 
 

Myślicie, że uda jej się powrócić do tak idealnej formy? My jesteśmy tego niemalże pewni. 

Anna Lewandowska w ciąży nie odpuszcza i wciąż trenuje:

Zobacz wideo

RG