Anna Lewandowska na meczu Polska - Słowenia. Trenerka postawiła na ciekawą stylizację. Największą uwagę skradły niecodzienne buty

Anna Lewanowska gromko kibicowała polskiej reprezentacji podczas meczu Polska - Słowenia. Na tę okazję wybrała nietuzinkową stylizację, a najwiekszą uwagę skradły buty i bluza.

Wtorkowy mecz pomiędzy Polską a Słowenią okazał się dla nas zwycięski, z czego z pewnością cieszyły się również obecne wówczas na trybunach żony piłkarzy. Naszej reprezentacji kibicowała Marina z synem Liamem, a także żona kapitana drużyny- Anna Lewandowska. 

Anna Lewandowska na meczu Polska - Słowenia

Anna Lewandowska stara się zawsze wspierać swojego męża, toteż jej obecność podczas meczu nie była dla nikogo niespodzianką. Tym razem pojawiła się bez córki, za to zwróciła uwagę internautów swoją stylizacją. Na ten nieco chłodny wieczór nałożyła puchową kurtkę, leginsy, jednak to buty i bluza zrobiły największe wrażenie.

 

Anna Lewandowska miała na sobie sneaksersy marki Prada, które kosztują ponad 3,5 tys. zł, do których dobrała bluzę z zabawnym nadrukiem kota, której cena już nie jest do końca tak zabawna. To projekt marki MSGM, za który trzeba zapłacić ponad 1250 zł. Cała stylizacja sprytnie zakrywała brzuch Ani, która jest w ciąży.

Podoba wam się jej stylówka?

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa i wciąż trenuje, nawet z Klarą:

Zobacz wideo

RG