Przygotowania do ślubu Krystyny z "Rolnik szuka żony" i jej narzeczonej ruszyły pełną parą. Fani pomogli im podjąć ważną decyzję w sprawie ślubnych zaproszeń

Krystyna z "Rolnik szuka żony" już niedługo weźmie ślub ze swoją ukochaną. Teraz poprosiła fanów, żeby pomogli podjąć jej ważną decyzję.

Chyba nikt nie spodziewał się, że "Rolnik szuka żony" zyska tak olbrzymią rzeszę fanów, a jego uczestnicy popularność. Niedługo zakończy się szósta edycja show, ale to za sprawą uczestniczki drugiej jest bardzo głośno. Dlaczego? Ponieważ Krystyna szukała w programie męża, a już niedługo weźmie ślub z kobietą! Na instagramowym profilu poprosiła fanów o pomoc. 

Krystyna z "Rolnik szuka żony" wybiera ślubne zaproszenie

Kilka tygodni temu uczestniczka hitowego już programu TVP 1 zaskoczyła wyznaniem, że jest lesbijką. Pokazała na Instagramie swoją partnerkę i poinformowała, że przygotowują się do ślubu. Teraz co chwilę dodaje nowe, romantyczne zdjęcia z ukochaną. 

 
Czasami na mnie psioczy, ale zawsze jej daruję! Czy dla swojej drugiej połówki też często idziecie na ustępstwa? - podpisała ostatnie zdjęcie. 

Ponadto, na jej instagramowej relacji pojawiło się coś innego. Gwiazda pokazała dwa ślubne zaproszenia i poprosiła fanów o oddawanie głosów w ankiecie. Ci bardzo poważnie potraktowali sprawę, a wynik po kilkunastu godzinach pojawił się na profilu przyszłej panny młodej. Okazuje się, że obserwatorzy - w zdecydowanej większości - obstawili opcję drugą, kremowe zaproszenie z narysowanym sercem, ozdobione zielonymi kwiatami i chyba... rogami jelenia.

Zaproszenia ślubne Krystyny z 'Rolnik szuka żony'Zaproszenia ślubne Krystyny z 'Rolnik szuka żony' screen Instagram / @kristina.v1

Naszym skromnym zdaniem fani wybrali słusznie. Mamy nadzieję, że to właśnie to zaproszenie wybiorą Krystyna i Aga. 

CW

"Rolnik szuka żony" stworzył wiele par. Które z nich przetrwały? 

Zobacz wideo