Krystyna z "Rolnik szuka żony" już niedługo wyjdzie za kobietę. Pokazała zdjęcie partnerki i zdradziła szczegóły planowanego ślubu

Krystyna, którą mogliśmy poznać w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony", już niedługo zalegalizuje swój związek z kobietą. Pokazała zdjęcie partnerki i zdradziła kilka szczegółów planowanego ślubu.

W programie "Rolnik szuka żony" panowie zapraszają do swoich gospodarstw kobiety, spośród których wyszukują tej najlepszej kandydatki na partnerkę. Nieco inaczej było w przypadku Krystyny z drugiej edycji show, która po programie odnalazła miłość, ale u boku innej kobiety. Sama zainteresowana już niedługo zalegalizuje swój związek. Co więcej, zdradza kolejne szczegóły dotyczące ceremonii. 

Krystyna z "Rolnik szuka żony" bierze ślub z kobietą

Zaledwie tydzień temu Krystyna pokazała zdjęcie pierścionka zaręczynowego na palcu, a już zdążyła pochwalić się internautom kolejnymi szczegółami swojego ślubu. Z wiadomych względów ceremonia odbędzie się w Szkocji, a konkretnie w Edynburgu.

Wraz z moją narzeczoną Agą planujemy ceremonię w Szkocji. Szkockie urzędy są świadome sytuacji w naszym kraju i aktywnie współpracują oraz pomagają w organizacji wydarzenia - mówiła Krystyna w rozmowie z Plejadą.

Mimo wszystko Krystyna pozytywnie patrzy w przyszłość i wierzy, że kiedyś będzie mogła zalegalizować swój związek także w Polsce. Pod jednym z jej postów na Instagramie, fanka zapytała ją, po co w ogóle brała udział w programie, skoro związała się z kobietą. Sama zainteresowana szybko rozwiała wszelkie wątpliwości. 

Niejednokrotnie padało to pytanie. Zakochałam się po programie, niespodziewanie dla samej siebie w kobiecie - odpowiedziała krótko Krystyna. 

Ślub Krystyny z "Rolnik szuka żony" już niebawem. My życzymy im, jak najwięcej szczęścia i liczymy na relację z uroczystości na Instagramie.

Wielu innych bohaterów "Rolnik szuka żony" powiedziało sobie już sakramentalne "tak".

Zobacz wideo

RG

Więcej o: