Krystyna z "Rolnik szuka żony" już niedługo wyjdzie za kobietę. Pokazała zdjęcie partnerki i zdradziła szczegóły planowanego ślubu

Krystyna, którą mogliśmy poznać w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony", już niedługo zalegalizuje swój związek z kobietą. Pokazała zdjęcie partnerki i zdradziła kilka szczegółów planowanego ślubu.

W programie "Rolnik szuka żony" panowie zapraszają do swoich gospodarstw kobiety, spośród których wyszukują tej najlepszej kandydatki na partnerkę. Nieco inaczej było w przypadku Krystyny z drugiej edycji show, która po programie odnalazła miłość, ale u boku innej kobiety. Sama zainteresowana już niedługo zalegalizuje swój związek. Co więcej, zdradza kolejne szczegóły dotyczące ceremonii. 

Krystyna z "Rolnik szuka żony" bierze ślub z kobietą

Zaledwie tydzień temu Krystyna pokazała zdjęcie pierścionka zaręczynowego na palcu, a już zdążyła pochwalić się internautom kolejnymi szczegółami swojego ślubu. Z wiadomych względów ceremonia odbędzie się w Szkocji, a konkretnie w Edynburgu.

Wraz z moją narzeczoną Agą planujemy ceremonię w Szkocji. Szkockie urzędy są świadome sytuacji w naszym kraju i aktywnie współpracują oraz pomagają w organizacji wydarzenia - mówiła Krystyna w rozmowie z Plejadą.

Mimo wszystko Krystyna pozytywnie patrzy w przyszłość i wierzy, że kiedyś będzie mogła zalegalizować swój związek także w Polsce. Pod jednym z jej postów na Instagramie, fanka zapytała ją, po co w ogóle brała udział w programie, skoro związała się z kobietą. Sama zainteresowana szybko rozwiała wszelkie wątpliwości. 

Niejednokrotnie padało to pytanie. Zakochałam się po programie, niespodziewanie dla samej siebie w kobiecie - odpowiedziała krótko Krystyna. 

Ślub Krystyny z "Rolnik szuka żony" już niebawem. My życzymy im, jak najwięcej szczęścia i liczymy na relację z uroczystości na Instagramie.

Wielu innych bohaterów "Rolnik szuka żony" powiedziało sobie już sakramentalne "tak".

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (24)
Krystyna z "Rolnik szuka żony" już niedługo wyjdzie za kobietę. Pokazała zdjęcie partnerki i zdradziła kilka szczegółów planowanego ślubu
Zaloguj się
 • Gość: Renia

  Oceniono 13 razy 9

  Po udziale w programie zmieniła orientację? No... nie jest to najlepsza reklama dla rolnika :D

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 6

  Zgodnie z tytulem programu rolnik znalazl zone

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  Duzo milosci dla dziewczyn!

 • Gość: Gość

  0

  Rzygać się chce w d.e bo nie w głowie się przewraca co zrobić jak między udami to co powinno być na karku

 • Gość: Aga

  0

  Łał ale krystyna ma sie szczycic.Ludzie pewnie tam wami zygaja.Lesby za lasami za gorami i wielkimi morzami jest wyspa dla takich pokreconych jak wy!!!!!!!!! Zygam

 • Gość: Kobieta

  0

  Wyjdzie za kobietę?! A dlaczego nie ożeni się z kobietą?

 • Gość: gosia

  Oceniono 2 razy 0

  Super zycze duzo miłości

 • voyteko

  Oceniono 8 razy 0

  Krystyna szuka glebogryzarki...

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 8 razy 0

  Super! oczywiście wspieramy !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX