Selena Gomez nie zachwyciła w pomarańczowej kreacji. Ta sukienka dodała jej kilka kilogramów

Selena Gomez zaliczyłą wpadkę na ściance. Pomarańczowa sukienka gwiazdy będzie nam się śniła po nocach.

Selena Gomez od kilku tygodni walczy o powrót na szczyt. Przypomnijmy, że wokalistka wycofała się z show-biznesu jesienią ubiegło roku po tym, jak Justin Bieber ożenił się z Hailey Baldwin. Zgodnie z przypuszczeniami fanów, pierwsza piosenka Seleny po przerwie opowiadała właśnie o rozstaniu z idolem nastolatek. Utwór "Lose You To Love Me" z miejsca podbił Internet.

Selena Gomez cała na pomarańczowo

27-latka jest obecnie zajęta promowaniem nowej muzyki, a co za tym idzie, regularnie bywa na salonach. Zazwyczaj Selena Gomez zachwyca swoimi kreacjami. Niestety, nie można tego powiedzieć o jej ostatniej stylizacji. Na imprezie ACLU SoCal’s 2019 Bill of Rights Dinner wokalistka pozowała fotografom w pomarańczowej aksamitnej sukni do kostek. Oj, nie wyglądała zbyt korzystnie. Przede wszystkim, pomarańcz nie jest kolorem gwiazdy, a krój zaburzył proporcje jej nienagannej sylwetki. Wielka szkoda.

Utrzymany w podobnej kolorystyce makijaż także trudno uznać za trafiony. Cóż, jak widać nawet największym gwiazdom zdarzają się modowe wpadki. W przyszłym tygodniu Selena Gomez pojawi się na gali American Music Awards. Mamy nadzieję, że tym razem pozytywnie zaskoczy swoją kreacją.

Pamiętacie te wpadki polskich gwiazd?

Zobacz wideo