Camila Cabello i Shawn Mendes zrobili sobie na randce tatuaże. Postąpili zupełnie inaczej, niż większość par

Camila Cabello i Shawn Mendes wybrali się na randkę do salonu tatuażu. Nie wybrali jednak pasujących do siebie zdobień - każde zrobiło sobie tatuaż w swoim własnym stylu, co jest raczej wyjątkiem wśród zakochanych.

Camila Cabello i Shawn Mendes, ku uciesze fanów, wciąż są razem a ich związek kwitnie. Kwitnie na tyle, że para zdecydowała się wybrać dość nietypowe miejsce na romantyczną randkę - salon tatuażu.

Camila Cabello i Shawn Mendes zrobili sobie tatuaże

Camila Cabello i Shawn Mendes wybrali wzory, które do siebie nie pasują, ale za to są ważne dla nich. U wokalistki znalazł się zatem cytat z "Zakochanego Szekspira", zaś Shawn oddał hołd swojej 16-letniej siostrze, Aaliyah Mendes.

 

Dla Camili był to pierwszy tatuaż w życiu. Wcześniej piosenkarka twierdziła, że raczej nie zdecyduje się na taki krok, ponieważ za bardzo lubi zmiany - a jak wiemy, tatuaże są ozdobą raczej na stałe. Shawn Mendes może się pochwalić wieloma tatuażami i najpewniej dyskretna literka A za prawym uchem nie będzie jego ostatnim.

Ozdoby wykonali u Kane'a Navasarda, tatuażysty z Los Angeles, który specjalizuje się w dyskretnych, wykonanych bardzo cienką kreską wzorach.

Zobacz wideo
Więcej o: