Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ostatni prezent dla Piotra Woźniaka-Staraka. "Mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur"

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała bardzo wzruszający wpis. Pokazała w nim ostatni prezent, który miała zamiar podarować mężowi.

Agnieszka Woźniak-Starak w sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN" udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarka stara się powoli wrócić do życia zawodowego. Skupia się na promocji ostatniego filmu Piotra, "Ukryta gra". Tego samego dnia udostępniła post na Instagramie, który łapie za serce.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ostatni prezent dla Piotra

Prezenterka telewizyjna dodała post, w którym na samym początku podziękowała za wszystkie ciepłe słowa, które otrzymała po wywiadzie.

Chciałam Wam podziękować za wszystkie ciepłe słowa po dzisiejszym wywiadzie, to dla mnie naprawdę ważne - zaczęła.
 

Następnie zdradziła, że miała przygotowany prezent dla Piotra. Był to pies, o którym marzyli. Niestety, Agnieszka nie zdążyła mu go podarować.

A to jest Vlad. Vlad miał być psem Piotrka, kupiłam mu go na urodziny, to miał być nasz trzeci rhodesian, mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur, nie zdążyliśmy. Po tym, co się stało, stwierdziłam, że nie poradzę sobie sama z sześcioma psami, co wcale nie znaczy, że go zostawiłam. Nasi przyjaciele z Zakopanego powiedzieli, że marzą o tym, żeby mieć psa Piotrka, więc razem odebraliśmy go z hodowli i Vlad pojechał na Podhale. I powiem Wam, że chyba trochę żałuję, bo jest cudowny! Ale wiem też, że ma najlepszy dom na świecie, jest rozpieszczony, mieszka pod Giewontem i tego akurat szczerze mu zazdroszczę! Razem z Vladem przesyłamy Wam mnóstwo dobrej energii z Zakopanego - czytamy.

Wielu ludzi wspomina Piotra Woźniaka-Staraka:

Zobacz wideo
Więcej o: