Dominika Tajner poznała dziewczynę Michała Wiśniewskiego. Chyba się nie zaprzyjaźnią. "Nie będę się wygłupiać, że jesteśmy koleżankami"

Dominika Tajner opowiedziała o relacji z Michałem Wiśniewskim po rozstaniu. Przyznała, że poznała nową dziewczynę byłego męża i nie przypadły sobie do gustu.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozstali się kilka miesięcy temu, jednak finalnie rozwiedli się pod koniec września. Para była małżeństwem przez siedem lat, ale po rozstaniu Michał szybko znalazł nową dziewczynę, Paulinę. 

Dominika Tajner o nowej dziewczynie Michała Wiśniewskiego

Dominika, w rozmowie z Jastrząb Post, wyczerpująco opowiedziała o relacjach z Michałem. Powiedziała, że po rozwodzie mają bardzo dobre relacje i często się kontaktują. Stwierdziła, że ciężkich chwilach mogą na siebie liczyć. 

Mamy bardzo dobre relacje i dość częsty kontakt. Nie jesteśmy przyjaciółmi, że dzwonimy na ploteczki, pytamy co słychać, jak u ciebie w związku. Ale nie ukrywam, że jak rozmawiamy, to pytam o to, jak mu się układa, ostrzegam go, na co ma uważać. Więc relacje mamy bardzo poprawne. Jesteśmy bardzo dobrymi kolegami. W końcu kawał czasu i kawał życia spędziliśmy ze sobą - stwierdziła w rozmowie z Jastrząb Post

41-latka została zapytana, czy poznała nową dziewczynę byłego męża. Na to pytanie odpowiedziała krótko i zwięźle. 

Poznałam. I co ja mam powiedzieć? Nie będę się wygłupiać, że jesteśmy koleżankami

Reakcja Tajner jest normalna i raczej nie ma co liczyć na zażyłą przyjaźń między obiema kobietami. Zwłaszcza, że Paulina jest w ciąży, a muzyk po raz piąty zostanie ojcem.

DK

Dominika Tajner wzięła udział w 9. edycji "Tańca z Gwiazdami". W jednym z odcinku upadła w czasie występu:

Zobacz wideo
Więcej o: