Dominika Tajner na salonach. Sukienka szału nie robi, ale patrzymy na dłonie. Nadal nosi obrączkę?

Dominika Tajner 6 listopada pojawiła się na gali Mister Polski 2019. Celebrytka miała na serdecznym palcu prawej dłoni pierścionek. Czyżby to pamiątka po Michale Wiśniewskim?

Dominika Tajner wiadomości o tym, że rozwodzi się z Michałem Wiśniewskim przekazała mediom niespodziewanie. Internauci nie kryli zdziwienia, bo nic nie wskazywało na to, że w ich związku się nie układa. Później sprawy potoczyły się już błyskawicznie. W efekcie celebrytka i muzyk dostali rozwód we wrześniu tego roku

Czyżby jednak Tajner nie pogodziła się z rozstaniem? Wskazuje na to pewien szczegół. Gwiazda podczas gali Mister Polski 2019, która odbyła się 6 listopada, miała na serdecznym palcu prawej ręki pierścionek. Przypomnijmy, że według tradycji w taki właśnie sposób nosi się pierścionek zaręczynowy i obrączkę ślubną. 

Dominika Tajner na gali Mister Polski 2019

Dominika pojawiła się na gali w czarnej, długiej sukni. Kreacja była bardzo klasyczna, a jej największym atutem było mocne rozcięcie na udzie i rękawy wykończone delikatnym prześwitującym materiałem. I choć Tajner prezentowała się w niej nieźle, to nie możemy oprzeć się wrażeniu, że stylizacja była raczej nudna. 

Gwiazda nie dobrała do niej żadnych dodatków. Postawiła też na proste, czarne szpilki. Wydaje się, że gdyby wybrała inne buty, całość wyglądałaby znacznie lepiej. A jak Wam się podoba w takim wydaniu?

AG 

Tuż przed rozwodem Dominika Tajner i Michał Wiśniewski nagrali wspólnie wideo. Zobaczcie, co wówczas mówili:

Zobacz wideo