Dominika Tajner na salonach. Sukienka szału nie robi, ale patrzymy na dłonie. Nadal nosi obrączkę?

Dominika Tajner 6 listopada pojawiła się na gali Mister Polski 2019. Celebrytka miała na serdecznym palcu prawej dłoni pierścionek. Czyżby to pamiątka po Michale Wiśniewskim?

Dominika Tajner wiadomości o tym, że rozwodzi się z Michałem Wiśniewskim przekazała mediom niespodziewanie. Internauci nie kryli zdziwienia, bo nic nie wskazywało na to, że w ich związku się nie układa. Później sprawy potoczyły się już błyskawicznie. W efekcie celebrytka i muzyk dostali rozwód we wrześniu tego roku

Czyżby jednak Tajner nie pogodziła się z rozstaniem? Wskazuje na to pewien szczegół. Gwiazda podczas gali Mister Polski 2019, która odbyła się 6 listopada, miała na serdecznym palcu prawej ręki pierścionek. Przypomnijmy, że według tradycji w taki właśnie sposób nosi się pierścionek zaręczynowy i obrączkę ślubną. 

Dominika Tajner na gali Mister Polski 2019

Dominika pojawiła się na gali w czarnej, długiej sukni. Kreacja była bardzo klasyczna, a jej największym atutem było mocne rozcięcie na udzie i rękawy wykończone delikatnym prześwitującym materiałem. I choć Tajner prezentowała się w niej nieźle, to nie możemy oprzeć się wrażeniu, że stylizacja była raczej nudna. 

Gwiazda nie dobrała do niej żadnych dodatków. Postawiła też na proste, czarne szpilki. Wydaje się, że gdyby wybrała inne buty, całość wyglądałaby znacznie lepiej. A jak Wam się podoba w takim wydaniu?

AG 

Tuż przed rozwodem Dominika Tajner i Michał Wiśniewski nagrali wspólnie wideo. Zobaczcie, co wówczas mówili:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (12)
Dominika Tajner na salonach. Sukienka szału nie robi, ale patrzymy na dłonie. Nadal nosi obrączkę?
Zaloguj się
 • Gość: ?

  Oceniono 8 razy 8

  bardzo dziwna kobieta, kim ona jest i dlaczego się tam na siłę lansuje?

 • valla

  Oceniono 8 razy 8

  Babochlop

 • Gość: Gośció

  Oceniono 7 razy 7

  Pierścionek a obrączka to co innego. A pierscionek na palcu nie znaczy że tęskni za.mężem. Już dawno nie czytałem większej bzdury.

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 5

  ależ to brzydkie babsko --takie chłopsko -przasne niepodobne do nikogo

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  To nie jest obrączka a pierścionek

 • Gość: lolo

  Oceniono 3 razy 1

  Dominika Atencjuszka - 4 żona Wiśniewskiego, to jej największe osiągnięcie

 • Gość: bajka

  Oceniono 7 razy 1

  Dominika Atencja Tajner...

 • Gość: Kotka 12@

  0

  To po prostu pierścionek. Tez jestem siedem lat po rozstaniu i nosze pierscionek od byłego mimo ze kompletnie nic do niego nie czuje i jest mi on zupełnie obojętny a nawet jestem w szczęśliwym związku z innym dla mnie to po prostu pierścionek nosze go bo dlaczego miał by leżeć. Co innego jak by to była obrączka wtedy bym nie nosiła 😁

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX