Dominika Tajner wyznaje w "DDTVN": Jestem otwarta na miłość. Opowiedziała o depresji, a przy okazji wbiła szpilę Wiśniewskiemu

Dominika Tajner gościła w "Dzień Dobry TVN", by opowiedzieć o walce z depresją.

Całkiem niedawno Dominika Tajner w wywiadzie dla "Vivy" przyznała, że zmagała się z depresją. Chorowała, gdy była jeszcze w związku z Michałem Wiśniewskim. On jednak nie był w wstanie zrozumieć swojej żony, więc miał problem ten bagatelizować. Wyznanie Dominiki Tajner na temat depresji sprawiło, że celebrytka została zaproszona do "Dzień Dobry TVN". 

Dominika Tajner opowiedziała o depresji w "DDTVN"

Gdy tylko Dominika zasiadła na kanapie śniadaniówki, rozpoczęła temat depresji. Wyznała, że dziś czuje się już dużo lepiej.

Zaczyna się wszystko uspokajać, ja jestem spokojna, szczęśliwa. Po prostu kumulacja wszystkiego, i to nawet nie wydarzeń z tego roku, tylko wcześniejszych. Gdy byłam menadżerką Michała, to wzięłam chyba za dużo na siebie. Udźwignęłam, ale gdzieś to zdrowiem musiałam przypłacić - zaczęła.

W momencie, kiedy poczuła wewnętrzne lęki, zdecydowała się na wizytę u psychiatry. 

Zdiagnozował mnie, a potem to już jest praca, praca, praca. Naprawdę da się wyjść z najgorszych stanów - twierdzi.

Nie obyło się jednak i bez tematu Michała Wiśniewskiego. Dominika przyznała, że w trudnych chwilach nie mogła liczyć na swojego męża, choć dziś go za to nie obwinia. 

Miałam tatę, mamę, brata wiadomo. Natomiast jeśli chodzi o Michała, to nie obwiniam go, że on tego nie rozumiał. On zawsze mówił, że takie choroby to są wymyślone choroby. Po prostu on tego nie rozumie, nie przyjmuje i takich ludzi też jest cała masa.

Jak widać, szczerość Dominika stawia na pierwszym miejscu. Co jednak ciekawe, Tajner dodała także, że jest już gotowa na nową miłość. 

Oczywiście, że jestem otwarta. Przyjaciele swatają, ale nie robię nic na siłę - wyznaje. Oczywiście, że fajnie by było kogoś mieć, ale teraz na pewno więcej rozwagi będę wkładać w wybranka. To raz, a dwa - jak ma przyjść, to samo przyjdzie. Akurat w tych tematach nie ma co przyśpieszać - mówiła w "DDTVN".

Gdy Michał i Dominika byli jeszcze razem, wystąpili w programie "The Story Of My Life". Pięknie mówili wówczas o swojej miłości:

Zobacz wideo