Anna Lewandowska jest w ciąży. Robert Lewandowski nie kryje radości i pokazuje kolejną fotografię. Uwagę zwraca jednak opis

Ania Lewandowska jest w ciąży! Tę informację przekazał wczoraj Robert Lewandowski podczas meczu Bayernu. Później piłkarz opublikował wspólne zdjęcie z trenerką. Zobaczcie, jak je podpisał.

Ania Lewandowska jest w ciąży. Ta nowina trafiła do mediów wczoraj, kiedy to Robert Lewandowski po wygranym meczu Bayernu zaczął paradować po boisku z piłką włożoną pod klubową koszulkę. Przypomnijmy, że w taki sam sposób poinformował świat o poczęciu Klary. 

Po meczu piłkarz opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z żoną. Tym sposobem sportowiec raz jeszcze chciał pochwalić się światu radosną nowiną. 

Anna Lewandowska w ciąży

Zdjęcie, które opublikował Robert Lewandowski rozczula. Piłkarz nie tylko obejmuje trenerkę, ale też trzyma ją za brzuch. Zarówno on, jak i Anna Lewandowska promienieją i zarażają uśmiechami. Urocza jest nie tylko sama fotografia, ale opis, jaki zamieścił pod nią piłkarz. 

Pierwsze zdjęcie naszej trójki. PS. Klara już zasnęła - napisał Lewandowski. 

Ania Lewandowska w ciąży, a fani gratulują

Nie trudno się domyślić, że pod zdjęciem szybko pojawiło się tysiące komentarzy z gratulacjami. Internauci nie tylko życzyli przeszłym rodzicom wszystkiego co najlepsze, ale też zachwycali się ich wspólnym zdjęciem. 

Gratuluje z całego serca.
Gratuluję kochani. 
Jesteście tacy uroczy - pisali.

W komentarzach padły też pytania o to, jakiej płci jest dziecko. Na te pytania ani Anna Lewandowska ani Robert Lewandowski nie odpowiedzieli. 

Klara Lewandowska na spacerze z rodzicami:

AG 

Więcej o:
Komentarze (68)
Anna Lewandowska jest w ciąży. Robert Lewandowski nie kryje radości i pokazuje kolejną fotografię. Uwagę zwraca jednak opis
Zaloguj się
 • handikori

  Oceniono 34 razy 32

  "Piłkarz nie tylko obejmuje trenerkę, ale też trzyma ją za brzuch."
  co na to żona ?

 • Gość: Me

  Oceniono 22 razy 20

  Czy wyście wszyscy w tej redakcji powariowali?! Który to już artykuł od wczoraj? Wiem że to jest portal plotkarski ale ileż można?

 • Gość: Szmajser

  Oceniono 17 razy 15

  Czy będą też publikowane zdjęcia USG ? Będziemy wszyscy mogli cieszyć się rozwojem ptrzyszlego potomstwa, a jak już maleństwo przyjdzie na świat, to popłaczemy sie wszysce ze szczęścia i wzruszenia.
  Nie mogę dalej pisac, gdyż cisnące się do ócz łzy rozmazują obraz.

 • Gość: Fifi

  Oceniono 10 razy 8

  No i fajnie! Gratulacje!

 • timbwolf3

  Oceniono 18 razy 8

  znow wszsytko perfekcyjnie obliczone - poczecie, ogloszenie, narodziny, zaproszenia na bejbi szaler juz wyslane, kontrakty z producentem kremow na rozstepy podpisane i 7 miesiecy lasnu ciazowego zagwarantowane. tylko co z treningami w dojo ?

 • krzy-czy

  Oceniono 6 razy 4

  skąd wy bierzecie tych przygłupów o których piszecie F A N I.

 • Gość: XXXL

  Oceniono 3 razy 3

  ale mi nowość ???? czy tylko ona zaszła w ciążę ????? jakie to żałosne......aby tylko na fali to nawet sprawy prywatne w sieci........masakra,żałosne......

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy 3

  Nie zesrajcie się. Na gazeta.pI 5 wiadomości o tym, o TK i polityce prawie nic. Stażyści nie mają wyczucia dziennikarskiego co do tego o czym powinno pisać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX