Agnieszka Woźniak-Starak na zakupach w luksusowym warszawskim butiku. Dziennikarka powoli wraca do obowiązków (ZDJĘCIA)

Agnieszka Woźniak-Starak wybrała się na zakupy do jednego z najdroższych domów handlowych w Warszawie. Wdowa po zmarłym Piotrze Woźniaku-Staraku powoli dochodzi do siebie.
Zobacz wideo

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa bardzo trudne chwile. Zaledwie dwa miesiące temu prezenterka straciła swojego ukochanego męża. Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia br. w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno. Od tamtej pory życie prezenterki TVN zmieniło się o 180 stopni. Początkowo gwiazda zaszyła się w domu i unikała jakichkolwiek wyjść. Po raz pierwszy pokazała się publicznie na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Od tamtej pory coraz częściej można spotkać ją na ulicy. 

Agnieszka Woźniak-Starak na zakupach w luksusowym butiku

Agnieszka Woźniak-Starak powoli zaczyna nabierać sił po utracie ukochanego męża. Pogrążona w żałobie dziennikarka wróciła na dobre do Warszawy. W ubiegły weekend odwiedziła biuro firmy, należącej do Piotra Woźniaka-Staraka, w którym spędziła kilka dobrych godzin. Następnie w towarzystwie koleżanki i ochroniarza udała się na zakupy do najdroższego centrum handlowego w Warszawie. Ze sklepu wyszła z kilkoma torbami, co tylko świadczy o tym, że zakupy były udane.

Agnieszka Woźniak-Starak wygląda coraz lepiej i gołym okiem widać, że powoli wraca do formy, a na jej twarzy czasami pojawia się już uśmiech.

Piotr Woźniak-Starak przez wiele lat był związany ze stacją TVN. Jak wspomina go Edward Miszczak?

Zobacz wideo

RG