Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. Wśród nich Lewandowska i Rozenek. "Sercem jesteśmy z Tobą"

Agnieszka Woźniak-Starak w niedzielę wieczorem opublikowała poruszające oświadczenie. Opisała w nim dzień, w którym zginął jej mąż, Piotr. Przyjaciele dziennikarki postanowili ją wesprzeć w trudnych chwilach.

W niedzielę pisaliśmy o oświadczeniu, które Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na swoim Instagramie. Nawiązała w nim do dnia, w którym zginął jej mąż, Piotr Woźniak-Starak oraz odniosła się do informacji pojawiających się w mediach. Pod jej postem zostawiono mnóstwo komentarzy, a swoje wsparcie okazały między innymi bliscy znajomi prezenterki.

Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak

Agnieszka opublikowała długi i bardzo poruszający tekst.

Ironią losu moje życie zamieniło się ostatnio w film, w którym nikt z Was nie chciałby grać. Celowo używam słowa “grać”, bo tragedia moja i mojej rodziny stała się sprawą publiczną, w której wszyscy musimy się teraz odnaleźć i żyć dalej. To nie jest normalna sytuacja, przeżywanie żałoby na oczach tylu ludzi. I na pewno nie pomaga. Ale to, co zawsze można zrobić dla kogoś w obliczu takich chwil, to dać mu trochę spokoju i wsparcia, które na szczęście mam od swoich bliskich. I od Was też, za co bardzo dziękuję. Wiem dobrze, jak działają media. Razem z Piotrkiem byliśmy częścią tego świata, więc nie kłócę się z tym, że nadal jesteśmy w nim obecni. Nie godzę się jedynie na pisanie nieprawdy. Wydaje mi się, że mam do tego prawo, bo to przecież jest moje życie. Ja jestem i czuję - zaczęła.

Pod czarno-białym zdjęciem pojawiło się naprawdę wiele komentarzy, w tym gwiazd i przyjaciół Agnieszki.

Agnieszko, sercem jesteśmy z Tobą - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.
Szacunek Aga. Za to, że dajesz radę i za to, że czasami nie... - skomentowała Sara Boruc.
Sercem z Tobą - dodała Anna Lewandowska.
Ogromny szacunek! Dużo siły, Agnieszko! - Robert Biedroń.
Pięknie, bardzo mądrze napisane. Trzymaj się, Kochanie - Joanna Przetakiewicz.
Przytulam - Joanna Koroniewska.

Gabi Drzewiecka opowiedziała nam o prowadzeniu "Big Brothera" za Agnieszkę Woźniak-Starak:

KB

Więcej o:
Komentarze (73)
Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. Wśród nich Lewandowska i Rozenek. "Sercem jesteśmy z Tobą"
Zaloguj się
 • Gość: K.

  Oceniono 23 razy 21

  Stała się tragedia, wszyscy wiedzą jak było , jaka byli parą i ciągle wałkujecie ten temat. Zginął, wiadomo w jakich okolicznosciavh a jakieś pseudo gwiazdki ją pocieszają. Pf.

 • Gość: ono

  Oceniono 18 razy 16

  i po co sama rozgrzebuje ten temat ?
  za kilka dni znów coś sobie przypomni i znów od nowa.
  Pani Agnieszko niech Pani przestanie publicznie komentować. Plotki były są i będą, a Pani komentarze tylko podgrzewaja atmosferę.
  Widocznie coś jest na rzeczy jeśli publicznie usprawiedliwia tamten dzień. Po co to ?

 • Gość: k

  Oceniono 15 razy 15

  UUU, a przecież w mediach poszła wersja ze Piotr spędził wieczór ze znajomym i odwoził kelnerkę., którą pierwszy raz widział na oczy. Media same sobie tych bzdur nie wymyśliły, tylko ktoś kazał im tak "wygładzić" sytuację, tyle że zrobiono to wyjatkowo nieudolnie.

 • Gość: ASF

  Oceniono 12 razy 12

  Starakowie będą ściemniać do końca, byle jakoś wyczyścić ten zeszmacony wizerunek syna. A prawda jest taka, że czy on się walił na łodzi z gołą babą czy tylko podwoził koleżankę po pracy, to prowadził łódkę mocno nietrzeźwy. Zapewne nie pierwszy raz robił to po pijaku. I całe szczęście, że zginął tylko on a nie zabił przy okazji jeszcze kogoś. Tyle w temacie.

 • Gość: Olo

  Oceniono 16 razy 12

  Sorry ale rzygać się już chce od tego wsparcia pseudo gwiazd, ile można ku... A ciągle o tym samym!

 • Gość: Tomasz

  Oceniono 13 razy 11

  Co za hipokryzja wspierają ja za to że go zostawiła pojechała do Warszawy a on pijany i naćpany ruchał na łódce tania ladacznice. No tragedia nic tylko ja po plecach teraz klepać.

 • Gość: aedsrg

  Oceniono 12 razy 10

  Oświadczenie jest trochę żałosne. Żenujace jest pisanie tak lekko, jakby nic się nie stało że " był szalony i za to zapłacił" o kimś, kto zginął prowadząc motorówkę nawalony jak meserszmit i tylko cud sprawił, że pasażerka (też swoją drogą niezła ameba, skoro z pijanym wsiadła do łodzi) to przeżyła, bo inaczej pan Starak byłby winny MORDERSTWA!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX