"Big Brother". Uczestnicy zagłosują w wyborach! W domu Wielkiego Brata zapanuje dyktatura [TYLKO U NAS]

Tydzień dyktatury w "Big Brotherze". Mieszkańcy domu Wielkiego Brata będą musieli zagłosować i demokratycznie wybrać władzę.

"Big Brother" rozkręcił się na dobre. W domu Wielkiego Brata nie brakuje zaskoczeń, kłótni, czy tak zwanych "dram". W zeszłym tygodniu doszło nawet do złamania regulaminu, co poskutkowało wyrzuceniem z programu Oli Balawender. Najbliższe siedem dni również dostarczą sporo emocji. Tematem przewodnim będzie władza dyktatora. 

"Big Brother" - zadanie tygodniowe 

W tym tygodniu władza przekazywana jest w ręce jednego z uczestników – demokratycznie wybranego przez resztę tzw. dyktatora. W dniu ogłoszenia zadania tygodniowego mieszkańcy domu Wielkiego Brata przeprowadzają wybory. Kandydaci mają prawo przygotować swoje kampanie wyborcze, plakaty i hasła. Po południu w willi odbędą się wybory i zostanie ogłoszony lider, który będzie miał możliwość dobrania sobie prawej ręki – osoby, który pomoże mu utrzymać rządy w domu. Jak myślicie, kto wygra?

 

Pamiętajcie, "Big Brothera" możecie oglądać w TVN 7 od poniedziałku do soboty o 20:00.

CW

Oprócz wykonywania zadań narzuconych przez Wielkiego Brata, uczestnicy mają czas na relaks. Zobaczcie jak pluskali się w jacuzzi.

Zobacz wideo