"The Voice of Poland". Kamil Bednarek zaśpiewał dla jednej z uczestniczek. Ta zaskoczyła wszystkich swoją decyzją

Za nami ostatni odcinek przesłuchań w ciemno. W "The Voice of Poland" jak zwykle się działo, ale tylu emocji nie było dawno.

W dzisiejszym odcinku odbyły się ostatnie przesłuchania w ciemno jubileuszowej edycji "The Voice of Poland". Trzeba przyznać, że emocji nie brakowało! Już kilka dni temu pisaliśmy o występie wieloletniej przyjaciółki jednego z jurorów. Jego reakcja? Bezcenna. Jednak w sobotnim programie wydarzyło się o wiele więcej.

"The Voice of Poland". Kamil Bednarek zaśpiewał dla uczestniczki

W ostatnim odcinku przesłuchań poznaliśmy ostateczny skład drużyn Margaret, Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona. W każdej z nich znajdują się wyjątkowe głosy, pełne charakteru i przeróżnych barw. Tydzień temu Margaret tak zachwyciła się jedną uczestniczką, że aż dla niej zaśpiewała. Podobnie było i tym razem!

 

Pod koniec odcinka na scenie pojawiła się 21-letnia Marzena Ryt, która wykonała utwór "Nothing Breaks Like a Heart". Swoim dojrzałym głosem zachwyciła jurorów i sprawiła, że odwróciły się wszystkie fotele. Każdy z trenerów chciał, aby dziewczyna dołączyła do jego drużyny, a finalnie wywiązała się między nimi dyskusja. W pewnym momencie Kamil Bednarek wyszedł na scenę i zaśpiewał specjalnie wymyślony na poczekaniu utwór.

Ostatecznie Marzena wybrała jednak innego jurora. 21-latka trafiła do drużyny Michała Szpaka.

Pamiętacie dyskusję jurorów z poprzedniego odcinka?

Zobacz wideo

Myślicie, że uczestniczka ma szansę na wygraną?

KB

Więcej o: