Marcela potwierdziła rozstanie, a Misiek wrzucił jej zdjęcie. Urocze, a jej komentarz nie pozostawia złudzeń

Misiek Koterski i Marcela Leszczak odnieśli się do doniesień, że nie są już razem. Okazuje się, że domysły fanów były słuszne, a oni jakiś czas temu się rozstali. Pozostają jednak w kontakcie, a na Instagramie aktora pojawiło się zdjęcie modelki z ich synem.
Zobacz wideo

O tym, że Misiek Koterski i Marcela Leszczak nie są już razem mówiło się od jakiegoś czasu. Wszystko przez to, że przestali się razem pokazywać, nie dodawali wspólnych zdjęć na Instagramie (co wcześniej robili bardzo często) oraz przestali obserwować swoje profile. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Długo milczeli, jednak w końcu zdecydowali się odnieść do tego. Okazuje się, że domysły ich fanów były prawdziwe.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski nie są już razem

Najpierw Misiek opublikował wspólne nagranie, na którym pokazał modelkę, z którego w sumie nic nie wynikało. Później jednak ona zabrała głos i w jednym z komentarzy przyznała, że nie jest już z aktorem. Jednak dla dobra syna Fryderyka pozostają w poprawnych relacjach. Koterski dodał jej zdjęcie z dwulatkiem, które podpisał:

Mój Gang #Frylek #Marcelka #gang #miskow.

Wśród komentujących znalazła się Marcela, która zwróciła uwagę na to, jak prezentuje się na zdjęciu.

Tylko ty mogłeś wstawić zdjęcie, na którym mam wysypkę na gębie - napisała.

Komentarz Marceli LeszczakKomentarz Marceli Leszczak Screen z Instagram.com/ misiekkoterski

Na razie Misiek nic na to nie odpisał, jednak widać, że dalej łączy ich przyjacielska więź. Myślicie, że może jeszcze kiedyś wrócą do siebie?

AW