"M jak miłość". Magda w niebezpieczeństwie. Stanie twarzą w twarz z psychopatą

"M jak miłość". Magda Marszałek wróci na studia i znajomość z jedną z koleżanek będzie ją sporo kosztować.

"M jak miłość" szykuje widzom kolejną dawkę mrożących krew w żyłach emocji. Już we wtorek zakończy się wątek Artura (Tomasz Ciachorowski), który zginie z rąk Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel). W serialu pojawi się jednak inny psychopata, który będzie znęcał się nad kobietami. Jedną z nich będzie Magda Marszałek (Anna Mucha). 

"M jak miłość": W życiu Magdy pojawi się psychopata

Partnerka Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) wróci na studia. Szybko złapie kontakt z jedną ze studentek, Inką. Razem będą przygotowywać się do egzaminu, aż nagle ich spokój przerwie siostra nowej bohaterki, Justyna. Kobieta będzie zapłakana i mocno przestraszona. Szybko okaże się, że jest ofiarą przemocy domowej. 

Według doniesień "Tele Tygodnia" kobieta będzie cała w siniakach i krwi! Na widok Magdy spróbuje uciec, bojąc się, że obca osoba tylko pogorszy sytuację - czytamy na łamach Super Expressu.

Marszałek przejmie się sytuacją kobiety i będzie chciała jej pomóc. Postara się zaangażować we wszystko Andrzeja, który podejmie kroki prawne. O spisku kobiet dowie się mąż Justyny, który wpadnie w szał. Będzie chciał zastraszyć Magdę, szantażować ją, a nawet... pobić!

 

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów serialu? Odpowiedź poznamy już we wtorek, o 20:55 w telewizyjnej Dwójce. 


CW

Anna Mucha skomentowała powrót do serialu Marcina Bosaka. Ucieszyła się? 

Zobacz wideo
Więcej o: