"M jak miłość": Kinga i Piotr Zduńscy rozstaną się? "Macierzyństwo wyżarło Ci mózg?! Wypad, skarbie"

W "M jak miłość" pora na kryzys w małżeństwie Kingi i Piotra Zduńskich. Kinga (Katarzyna Cichopek) wykaże się dobrym sercem w stosunku do człowieka, który zagroził jej rodzinie. Piotr (Marcin Mroczek) nie będzie z tego powodu zadowolony.

Do wielkiej awantury w domu Zduńskich dojdzie już w najbliższym tygodniu we wtorek 24 września o godzinie 20:55 - naturalnie w "M jak miłość". O co Kinga i Piotr pokłócą się tak, że można śmiało mówić, ze mogą się nawet rozstać?

M jak miłość. Kinga i Piotr Zduńscy na progu rozstania

Czarne chmury zawisną nad małżeństwem Zduńskich w "M jak miłość". Kinga odkryje, że młodociany włamywacz (Maciej Malczewski), który karmił ją łzawymi historyjkami o swym życiu i poprosił, by wstawiła się za nim u prokuratora, to kłamca. Zduńska pojedzie do domu Miśka, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście jego brat jest kaleką, a niewidoma babcia nie jest w stanie zajmować się nim w zastępstwie matki, która rzekomo zmarła, gdy miał sześć lat. Sąsiadka Jaworskich opowie Kindze prawdę o rodzinie Michała.

Młody nie ma tu nikogo. To euro-sierota. Matka pracuje w Norwegii, zjeżdża tu raz na pół roku, albo i nie. Babcia na pewno tu nie mieszka - stwierdzi kobieta i doda, że z tego, co jest jej wiadomo, Michał nie ma brata.

Kinga od razu pojedzie do szpitala. Tam najpierw zrobi awanturę młodemu włamywaczowi, potem jednak obieca, ze mu pomoże. "Każdy zasługuje na drugą szansę" - twierdzi Kinga.

Jeszcze tego samego dnia Kinga poprosi Piotrka, by podjął się obrony Miśka.

Oszalałaś? Nigdy w życiu! Naprawdę myślałaś, że się zgodzę? - oburzy się Zduński, po czym zrobi żonie awanturę o to, że odwiedziła włamywacza w szpitalu, a w dodatku poszła do niego do domu. - Ten człowiek mógł zrobić krzywdę tobie, dzieciom... A ty do niego poszłaś? To chore! Jesteś nienormalna!
Wiedziałam, że tak zareagujesz. Jestem nienormalna? Macierzyństwo wyżarło mi mózg? Cud, że jeszcze potrafię rozpoznać, kiedy mój mąż mnie obraża - syknie Kinga. - Życzę ci dobrej nocy na sofie! Wypad, skarbie.

Piotr wyjdzie z sypialni. Nad jego małżeństwem z Kingą zawisną czarne chmury, a atmosfera na Deszczowej stanie się bardzo napięta. Nic dziwnego, że kiedy kilka dni później Werner (Jacek Kopczyński) i Budzyński (Krystian Wieczorek) zaproponują Zduńskiemu pracę w Berlinie, niemal od razu zgodzi się wyjechać z Polski. Czy zdecyduje się zostawić żonę i dzieci? Czy Zduńscy rozstaną się?

Zobacz wideo