Monika Miller, Barbara Kurdej-Szatan i Katarzyna Skrzynecka jako modelki. Na ściance nie zabrakło ciężarnej gwiazdy "Projekt Lady"

Środowy pokaz mody z recyklingu zgromadził sporo gwiazd. Wszystkie wystąpiły w roli modelek, ubranych w stroje wykonane ze śmieci. Jak Barbara Kurdej-Szatan, Madzia Wójcik czy Monika Miller poradziły sobie na wybiegu?

W środę w Warszawie odbył się pokaz mody z recyklingu. Ubrania dla modeli zaprojektowała Anna Kubisz, zaś po wybiegu przeszły się takie gwiazdy, jak zwyciężczyni ostatniej edycji "Big Brother" Madzia Wójcik, uczestniczki programu "Projekt Lady", Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Bosacka i Barbara Kurdej-Szatan.

Gwiazdy ubrane w śmieci

Pokaz mody z recyklingu połączony był również z aukcją charytatywną, do której intensywnie zachęcały gwiazdy. Licytację z zieloną suknią z części do komputera prowadziła Barbara Kurdej-Szatan, sama ubrana w marynarkę ozdobioną elementami z pilotów do telewizora.

Gwiazdy przeszły się po wybiegu ubrane w zaprojektowane przez Annę Kubisz ubrania. Była suknia z częściami z poduszek powietrznych z samochodu, był pas z płyt CD i kilka innych rozwiązań, które miały na celu uświadomić widzów o konieczności up-cyclingu zużytych przedmiotów. Zamiast wyrzucać na śmietnik, zawsze można wykorzystać. Jak wyszło? Sprawdźcie, jak prezentowały się gwiazdy.

Zobacz wideo