Agnieszkę Woźniak-Starak wspierają przyjaciele. Jeden z nich jest autorem słów, które poruszyły fanów: Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas

Piotr Woźniak-Starak zmarł miesiąc temu. Bliscy i przyjaciele wciąż nie mogą się pogodzić ze śmiercią producenta.

Agnieszka Woźniak-Starakw swoim ostatnim wpisie na Instagramie dziękowała za wsparcie fanom. W komentarzach wciąż wspierają ją nie tylko anonimowe osoby, ale również znani z polskiego showbiznesu.

Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie przyjaciół

Agnieszka Woźniak-Starak jest osobą bardzo znaną w polskim showbiznesie. Nic dziwnego, że pod jej ostatnim wpisem na Instagramie z piątku wciąż jeszcze pojawiają się komentarze przyjaciół z branży. Dziennikarka sama na swoim zdjęciu oznaczyła część osób, które szczególnie wsparły ją w ostatnich bardzo trudnych tygodniach. Wśród nich jest Katarzyna Kolęda-Zaleska, Kamil Haidar, Wojciech Mecwaldowski, Krzysztof Terej i wielu innych. Nie wszystkich oznaczyć się udało, bowiem Instagram ma pod tym względem ograniczone możliwości:

Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam <3 - napisała Agnieszka.
 

W komentarzach dalsze wsparcie wyrażają również niewymienione gwiazdy, zaprzyjaźnione z dziennikarką: Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, Maja Sablewska, Kinga Rusin, Agnieszka Włodarczyk i wiele innych osób.

Agnieszka Woźniak-Starak dziękuje przyjaciołom

Agnieszka Woźniak-Starak w swoim poście wymieniła jednak kilka szczególnie ważnych dla niej osób, którym chciała podziękować za wsparcie. Jednym z nich jest Krzysztof Terej - jeden z najbliższych współpracowników Piotra. To producent z Watchout Studio, firmy założonej przez Piotra Woźniaka-Staraka. Panowie byli bliskimi przyjaciółmi - śmierć Piotra wstrząsnęła przecież nie tylko jego bliskimi z rodziny, ale również spoza kręgu rodzinnego:

Powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję.

Dziennikarka życzyła powodzenia prowadzącym nową edycję programu "Big Brother" i dziękowała również swojej szefowej Katarzynie Mazurkiewicz za wsparcie:

Kasia, jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj.

Katarzyna Mazurkiewicz od stycznia jest dyrektor programową kanałów TVN7 i TVN Fabuła.

Zobacz wideo