Agnieszkę Woźniak-Starak wspierają przyjaciele. Jeden z nich jest autorem słów, które poruszyły fanów: Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas

Piotr Woźniak-Starak zmarł miesiąc temu. Bliscy i przyjaciele wciąż nie mogą się pogodzić ze śmiercią producenta.

Agnieszka Woźniak-Starakw swoim ostatnim wpisie na Instagramie dziękowała za wsparcie fanom. W komentarzach wciąż wspierają ją nie tylko anonimowe osoby, ale również znani z polskiego showbiznesu.

Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie przyjaciół

Agnieszka Woźniak-Starak jest osobą bardzo znaną w polskim showbiznesie. Nic dziwnego, że pod jej ostatnim wpisem na Instagramie z piątku wciąż jeszcze pojawiają się komentarze przyjaciół z branży. Dziennikarka sama na swoim zdjęciu oznaczyła część osób, które szczególnie wsparły ją w ostatnich bardzo trudnych tygodniach. Wśród nich jest Katarzyna Kolęda-Zaleska, Kamil Haidar, Wojciech Mecwaldowski, Krzysztof Terej i wielu innych. Nie wszystkich oznaczyć się udało, bowiem Instagram ma pod tym względem ograniczone możliwości:

Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam <3 - napisała Agnieszka.

W komentarzach dalsze wsparcie wyrażają również niewymienione gwiazdy, zaprzyjaźnione z dziennikarką: Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, Maja Sablewska, Kinga Rusin, Agnieszka Włodarczyk i wiele innych osób.

Agnieszka Woźniak-Starak dziękuje przyjaciołom

Agnieszka Woźniak-Starak w swoim poście wymieniła jednak kilka szczególnie ważnych dla niej osób, którym chciała podziękować za wsparcie. Jednym z nich jest Krzysztof Terej - jeden z najbliższych współpracowników Piotra. To producent z Watchout Studio, firmy założonej przez Piotra Woźniaka-Staraka. Panowie byli bliskimi przyjaciółmi - śmierć Piotra wstrząsnęła przecież nie tylko jego bliskimi z rodziny, ale również spoza kręgu rodzinnego:

Powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję.

Dziennikarka życzyła powodzenia prowadzącym nową edycję programu "Big Brother" i dziękowała również swojej szefowej Katarzynie Mazurkiewicz za wsparcie:

Kasia, jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj.

Katarzyna Mazurkiewicz od stycznia jest dyrektor programową kanałów TVN7 i TVN Fabuła.

Więcej o:
Komentarze (142)
Agnieszkę Woźniak-Starak wspierają przyjaciele. Piotr Woźniak-Starak zmarł miesiąc temu
Zaloguj się
 • Gość: af

  Oceniono 54 razy 42

  Już mam dosyć tej nekronoweli. Oni zaczynają być cholernie infantylni i smieszni w tym biadoleniu i epatowaniu żałobą na pokaz.

 • Gość: gosc

  Oceniono 53 razy 35

  dzien bez ocieplania panstwa Starakow dzien stracony ! wczoraj o tym pisaliscie , dzis piszecie ! juz wiemy ze on meczennik a ona swieta ! na oltarze ich wystawcie . Alkohol , narkotyki byly normalnoscia , gdzie byli wszyscy przyjaciele ?pili cpali razem z nimi !

 • Gość: GOŁA_KELNERKA

  Oceniono 49 razy 33

  czy kelnerka z motorówki też wspiera Agnieszkę > ?
  czy podniosła się po śmierci ukochanego ?

 • Gość: krughtep01

  Oceniono 27 razy 21

  Stracic meza to rzeczywiscie trauma ale stracic w tak dwuznacznej sytuacji to musi byc wqrwiajaca trauma !!

 • Gość: Gość

  Oceniono 42 razy 16

  Nie przesadzajmy. Codziennie ginie kilkanaście młodych osób, za którymi płaczą rodzice dzieci. Tragedią jest gdy zostają małe dzieci lub ginie czworo dzieci jednej matki. Tak było gdy bracia wpadli w poślizg jadąc do szkoły. To jest nieszczęście. A w tym przypadku oczywiście jest żal pani Szulim ale czy nie świadomie wybrała psy zamiast dzieci?

 • Gość: Zuza

  Oceniono 21 razy 15

  Ale męczycie ten temat.. jak każdy portal zresztą. Ta dziewczyna już nigdy nie zazna spokoju, będzie już do emerytury na świeczniku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX