Maffashion skomentowała zdjęcie modelki z włosami pod pachami. Czyżby była zażenowana? Wielu tak stwierdziło. "Trochę hipokryzja"

Maffashion wzbudza w internautach różne emocje. Tym razem zarzucili jednej z największych influencerek w Polsce hipokryzję. Słusznie?

Julia Kuczyńska, w internecie znana jako Maffashion, jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Swoją przygodę z modą zaczynała jako początkująca blogerka, a w tym momencie skupia się przede wszystkim na rozwoju swojego Instagrama. To właśnie tam jest najbardziej aktywna. Julia publikuje nawet kilka zdjęć dziennie, relacjonuje swoją codzienność i jest w stałym kontakcie z innymi użytkownikami. Ostatnio skomentowała post znanej marki i wywołała tym niemałą dyskusję.

Internauci zarzucili Maffashion hipokryzję

Marka Calvin Klein na Instagramie opublikowała kilka zdjęć w trendzie "body positive". Jedno z nich przedstawia modelkę, która ma widoczne włosy pod pachami. To właśnie tę fotografię w znaczący sposób skomentowała Maffashion. Dodała emotkę, która przedstawia "face palm", co oznacza po prostu zażenowanie. Czy właśnie taką reakcję miała na myśli influencerka?

Pod jej komentarzem pojawiło się mnóstwo odpowiedzi od polskich i zagranicznych internautów.

Skąd taka reakcja?
Trochę szkoda, że wszędzie mówisz, że trzeba się kochać i szanować, ale widać, że jesteś wyznawcą popularnego zdania "Jestem tolerancyjna, ALE...". Trochę hipokryzja, czyż nie?
W tym nie ma nic złego - pisali.

Sprawdźcie, co zdradziła Maffashion w KOLE PLOTKA:

Zobacz wideo

Maffashion nie odniosła się do komentarzy internautów. Co myślicie o całej sprawie?

KB

Więcej o:
Komentarze (35)
Maffashion skomentowała zdjęcie modelki z włosami pod pachami. Czyżby była zażenowana? Wielu tak stwierdziło. "Trochę hipokryzja"
Zaloguj się
 • Gość: Wódz Siedzący Niedźwiedź

  Oceniono 40 razy 40

  Powiedziałem do starej "Janina, gol te pachy, bo ci Maffashion zrobi facepalm!". Ona, że nie zgoli, bo jest body positive. To ja jej fotkę i na instagrama. Teraz czekam aż Maffashion zrobi facepalm.

 • monodeluxe

  Oceniono 18 razy 16

  Małafaszon?Kto to?

 • Gość: .

  Oceniono 22 razy 14

  mysle, ze robicie gó...burze z niczego, jak zawsze.

 • Gość: Wacława Zawadzka

  Oceniono 11 razy 7

  A plecki również mam zapuścić, czy grozi Fejmpalm influłęserek???

 • Gość: Koko

  Oceniono 10 razy 6

  Lepsze włosy pod pachą niż sztuczna nowa facjata i to w młodym wieku, w której nie przypomina się juz samej siebie. To jest dopiero face palm

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 3

  Maffasion ze Złotowa, nie potrafiąca się wysłowić i pisać po polsku.

 • dodobird

  Oceniono 2 razy 2

  Jakie tam włochy.... w biznesie modowym chodzi głównie o sex po afterparty.

 • Gość: o rety

  Oceniono 2 razy 2

  Lansuje sie modelki grube, na wózkach, krzywe, bez nóg, a tą zaszokowały włosy pod pachami?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX