Internautka zasugerowała, że Maffashion wzięła ślub, by dostać kredyt. Odpowiedź blogerki... w punkt!

Maffashion i Czarek Jóźwik są już po ślubie? Tak zasugerowała jedna z internautek. Co więcej, twierdzi, że był to ślub tylko na potrzeby kredytu. Blogerka odpowiada.

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, w 2017 roku przyjęła oświadczyny Czarka Jóźwika, youtubera. Od tamtej pory kilkukrotnie spekulowano, że para się rozstała. Nie publikowali w sieci wspólnych zdjęć, rzadko widywano ich razem. Teraz jednak wszystko wróciło do normy i Czarek często pokazuje się w towarzystwie Julii. Co więcej, jedna z internautek zasugerowała nawet, że Maffashion i Jóźwik są już po ślubie. Ponoć wzięli go wyłącznie na potrzeby kredytu. Blogerka nie czekała długo z odpowiedzią na te spekulacje. 

Maffashion wzięła ślub dla kredytu? Blogerka odpowiada

Na facebookowej grupie „Hydepark Vogule Poland” pojawił się post na temat Maffashion. Jedna z internautek w komentarzu napisała, że ma dowody na cywilny ślub Julii i Czarka. Przekonywała także, że ceremonia odbyła się tylko dlatego, by nowożeńcy mogli wziąć kredyt. Gdy wiadomość ta dotarła do samej zainteresowanej, czyli Maffashion, na swoim InstaStory opublikowała ona kąśliwy komentarz.

Zapomniałaś dodać, że na cywila dojechaliśmy na grzbiecie słonia.

Maffashion odpowiadaMaffashion odpowiada Instagram

Widać, że Julka ma do siebie dystans. Super! A na potwierdzone informacje o ślubie musimy jeszcze trochę poczekać. 

A wiecie, że Maffashion także zakręciła Kołem Plotka? Sporo opowiadała wówczas o Czarku.

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.