Maffashion i Madzia z "Big Brothera" na wspólnych wakacjach. Pozują w bikini. Fani zgodni: Nie wciągaj brzucha, to widać! Odpowiedziała w swoim stylu

Maffashion, Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew wybrali się na spontaniczne wakacje do Chorwacji. Najnowsze zdjęcie influencerek zwróciło szczególną uwagę ich obserwatorów.

Gdy wystartował program "Big Brother" wszyscy byli zaskoczeni znajomością Magdy Wójcik i Maffashion. Julia kibicowała zakręconej uczestniczce od samego początku. Wystąpiła w materiale, gdzie opowiadała o Madzi, zachęcała do głosowania, a także pojawiła się na samym finale. Po zakończeniu programu ich przyjaźń kwitnie. Właśnie wyjechały na wspólne wakacje.

Maffashion i Magda Wójcik w bikini

Julia, Magda oraz jej chłopak Oleh Riaszeńczew, który również był uczestnikiem "Big Brothera" wybrali się na spontaniczny wyjazd do Chorwacji. Od kilku dni na ich kanałach społecznościowych pojawiają się piękne i kolorowe zdjęcia. Maff i Madzia dodały samo zdjęcie. Wywołało ono sporo emocji wśród fanów. Zarzucili Wójcik to, że... wciąga brzuch.

Magda, nie wciągaj tak brzucha to bardzo widać.
Madzia jak mega brzuch wciągnęła.
Widać, że koleżanka obok na wdechu.

Madzia jednak nie przejęła się tymi komentarzami. Odpowiedziała na nie w swoim stylu.

Kiedy Madzia wciąga brzuch, by mieć taki sam jak Maffashion.
Dokładnie tak! Odkryłaś mój sekret.
 

Zastanawialiście się, kto częściej sprząta w domu, Julia czy Czarek? Odpowiedzieć znajdziecie w KOLE PLOTKA:

Zobacz wideo

KB