Maffashion pokazała się bez makijażu i z wypryskami na twarzy. "Nie ma czegoś takiego, jak idealna cera"

Maffashion nagrała krótkie InstaStories, na którym pokazuje się bez makijażu. Zwróciła również uwagę na swoje niedoskonałości skórne.

Maffashion, jako jedna z najbardziej popularnych influencerek w Polsce, bardzo starannie dba o swój wygląd. Na zdjęciach widzimy ją nie tylko w modnych stylizacjach, ale także pełnym makijażu, często wykonanym przez profesjonalistów. Na szczęście kult idealnego życia na Instagramie powoli mija i osoby publiczne coraz częściej pokazują się w naturalnym wydaniu. Julia Kuczyńska również postanowiła pokazać się bez makijażu.

Maffashion pokazała się bez makijażu

Maffashion udostępniła na swoim InstaStories krótkie filmiki, w których występuje bez makijażu. Influencerka pokazała twarz na mocnym przybliżeniu i dodała napis, że za dwa dni jej cera powinna być w idealnym stanie.

Za dwa dni mam mieć idealną, gładziutką cerę...

Julia nie tylko pokazała się bez make-upu, ale także nie wstydziła się swoich niedoskonałości skórnych. Zwróciła uwagę na to, że przecież nikt nie ma cery idealnej.

Nie, nie ma czegoś takiego jak "idealna".

W relacji dodała również hasło "ciało bogini za nic się nie wini", które zapoczątkowała Ola Domańska. Zachęca ona kobiety, aby publikowały swoje naturalne zdjęcia z tym oznaczeniem. Jest to swego rodzaju walka ze zbyt idealnymi kanonami piękna, które zostały wykreowane w social mediach.

Maffashion bez makijażuMaffashion bez makijażu instagram/maffashion_official

Cieszymy się, że coraz więcej osób z show biznesu zaczyna pokazywać coś więcej poza perfekcyjnymi kadrami z życia. Brawo, Julia!

Nie tylko Maffashion pokazała się bez makijażu. Zrobiły to także inne znane gwiazdy, które nie mają żadnych kompleksów przed pokazywaniem się w naturalnym wydaniu:

Zobacz wideo

KB

Więcej o: