Majdan i Rozenek zapozowali w łóżku. Fani: "Dodajcie foto spod prysznica". Zaskakująca odpowiedź Radosława

Radosław Majdan opublikował zdjęcie z łóżka, na którym obejmuje Małgorzatę Rozenek. Nie wszystkim fanom zdjęcie bramkarza przypadło do gustu. Co tym razem internauci postanowili wytknąć parze?

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek przebywają obecnie we Włoszech. Wylecieli tam kilka dni temu, by uczcić trzecią rocznicę swojego małżeństwa. Pod jednym z ostatnich zdjęć "Pysiuli" pojawiło się kilka niemiłych słów pod adresem małżonków.

Radosław Majdan zaatakowany przez fanów

Na profilu byłego bramkarza pojawiło się ujęcie wykonane na potrzeby magazynu "Viva". Przedstawia ono Majdana obejmującego Rozenek w białej pościeli. I choć jest ono bardzo romantyczne, to nie wszystkim internautom przypadło do gustu.

 Dodajcie jeszcze zdjęcie spod prysznica - brzmi jeden z komentarzy. 

Odpowiedź Majdana, który słynie z dużego dystansu do swojej osoby, wcale nie dziwi.

Jak zrobimy taką sesję, to pewnie - zapewnił.

Jednak to nie wszystko, na co użytkownicy Instagrama zwrócili jeszcze uwagę. Fanka postanowiła wytknąć prowadzącej "Projekt Lady", że spała w makijażu:

A kto to śpi w makijażu?

Czasami zastanawia nas, skąd ludzie czerpią siłę, na szukanie dziury w całym. Tak, czy inaczej, to zapewne nie ostatnie tego typu komentarze pod zdjęciem pary, której z okazji trzeciej rocznicy śluby życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

Oprócz romantycznych kolacji, zwiedzają także starożytne miasto. To właśnie w Rzymie gwiazda postanowiła zabawić się w reporterkę TVN-u i nagrała filmik spod Ołtarza Ojczyzny:

Zobacz wideo

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.