Rozenek i Majdan świętują rocznicę ślubu w Rzymie. Małgosia wygląda jak prawdziwa Włoszka, jednak buty nie były najlepszym wyborem

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan świętują trzecią rocznicę ślubu we Włoszech. "Perfekcyjna" jak zwykle postawiła na oryginalną stylizację, jednak tym razem wybór butów nieco zepsuł cały efekt.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan kilka dni temu obchodzili swoją trzecią rocznicę ślubu. Para postanowiła świętować w niezwykle romantycznej scenerii, ponieważ wybrali się na urlop do Rzymu. "Perfekcyjna" zadbała oczywiście o relację ze spaceru po centrum miasta, a dzięki temu zobaczyliśmy jej oryginalną stylizację.

Małgorzata Rozenek w pięknej kreacji

Gosia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia ze spaceru po stolicy. Celebrytka chciała chyba zrobić wrażenie na lokalnych mieszkańcach, ponieważ zdecydowała się na bardzo stylową kreację. Suknia w czerwoną panterkę sięgała aż do ziemi, a rozcięcie na plecach zdecydowanie dodało jej charakteru. Rozenek wyglądała w niej jak prawdziwa Włoszka! Jednak nie wszystko było idealne. Fani zwrócili uwagę na jej buty. Mimo że gwiazda miała na sobie tzn. "rzymianki" to jednak nie do końca pasowały do całej stylizacji.

 
Pani Małgosiu, suknia rewelacyjna, ale te buciki jakkolwiek się nazywają średnio pasują... - napisała internautka.

Inni obserwatorzy skupili się jednak na sukience "Perfekcyjnej". Komplementów nie brakowało!

Ależ piękna kiecka, wow! I Pani w niej cudnie.
Suknia piękna! Rewelacja! Zjawiskowa! Po prostu sztos!
Cudna kiecka! Pasujecie do Rzymu.

Małgorzata Rozenek-Majdan powiedziała w rozmowie z Plotkiem, że na swoim Instagramie pokazuje samą prawdę:

Zobacz wideo

A jak Wam podoba się stylizacja Małgosi?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.