Rozenek na mecz Polska-Austria założyła sukienkę z wymownym napisem. "Moja korona nie znajduje się na głowie, ale...". Uwielbiamy ten cytat!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan byli na trybunach w czasie meczu Polska-Austria. Kibicowali naszym, ale Małgosia chętniej niż na murawę patrzyła w obiektyw swojego telefonu. Dzięki temu poznaliśmy wymowny napis na jej sukience.

Małgorzata Rozenek towarzyszyła Radkowi Majdanowi w czasie meczu Polska-Austria. Spotkanie skończyło się bezbramkowym remisiem i generalnie było określane jako "nudne". Nic dziwnego, że Małgosia, zamiast patrzeć na murawę, wolała zająć się czymś o wiele ciekawszym - na przykład sobą. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia z meczu, jedno z jej przemyśleniami.

Małgorzata Rozenek w sukience Burberry z cytatem

Małgorzata Rozenek na mecz wybrała kreację od Burberry. Biała, krótka sukienka z napisami była idealna na duszne popołudnie w Warszawie. Burberry przyozdobiło białą tkaninę nadrukami - nazwą domu mody, nazwą miejscowości, z której Burberry się wywodzi oraz cytatem z Szekspira.

Cytat szczególnie przypadł Małgosi do gustu, bowiem jedno ze zdjęć odnosiło się właśnie do niego:

 
My crown is in my heart, not on my head (moja korona nie znajduje się na głowie, a w moim sercu) - głosił podpis na sukience.

To zaledwie fragment o wiele dłuższego cytatu, który w oryginale przytoczyła Rozenek w podpisie na Instagramie. A jak to brzmi po polsku?:

2 leśniczy: Jeśliś jest królem, gdzie twoja korona?
Król Henryk: Nie na mej głowie, ale w mojem sercu; Nie świeci blaskiem indyjskich kamieni, Jest niewidoma, zwie się rezygnacyą; A mało królów nosi tę koronę.

("Dzieła Dramatyczne" Williama Shakespeare'a, w przekładzie J. Ulricha, 1895)

Myślicie, że cytat ten jest w jakiś sposób znaczący dla Małgosi?

A jeśli sukienka jakoś do was "krzyknęła", to możecie sprawić sobie taką samą. W internetowym sklepie Burberry kosztuje, bagatela, 760 dolarów.

Nie jest to pierwsza stylizacja Małgosi, która zwróciła naszą uwagę:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.