Małgorzata Rozenek kupiła nowy samochód, płacąc kartą Radka. Internauta chciał się zamienić na mężów. Szybko skomentowała

Małgorzata Rozenek ma męża na medal. Radosław chciał sprawić jej radość i wręczył jej swoją kartę płatniczą. Gwiazda pojechała na zakupy i wróciła z nich nowym samochodem.

Małgorzata Rozenek nieźle zaszalała na zakupach. Po tym, jak dostała kartę płatniczą od męża, postanowiła sprawić sobie nowe cacko. Kupiła piękny samochód, którym pochwaliła się na Instagramie.

Kiedy mąż daje ci kartę kredytową i mówi: kup sobie coś fajnego - napisała pod fotografią, na której pozuje oparta o nowe auto. 
 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo przeróżnych komentarzy. Jeden z nich dodał fryzjer celebrytki, któremu prowadząca "Projekt Lady" odpowiedziała w bardzo zabawny sposób.

Małgorzata Rozenek odpowiada na komentarz Instagramera

Komentarz, który zwrócił naszą uwagę dodał prywatny fryzjer Rozenek. Amadeo spytał gwiazdę, czy nie chciałaby się zamienić na mężów. Na odpowiedź Małgorzaty nie trzeba było czekać zbyt długo. W zabawny sposób dała do zrozumienia, że jednak woli Radosława.

Wiesz, że uwielbiam Twojego męża, ale jednak nie. Ma mniejszy limit na karcie.  

Ciekawe, jaki prezent celebrytka sprawi sobie następnym razem, kiedy znów dostanie kartkę od męża. Macie jakieś pomysły?

CW

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wystąpili w "Kole Plotka". W poniższym wideo zobaczycie jak poradzili sobie z wyzwaniem? 

Zobacz wideo