Uczestnik "Top model" ma zespół Tourette'a. Hubert Gromadzki komentuje jego szanse na wygraną. "Bardzo się wzruszyłem"

W nowym sezonie "Top model" bierze udział Dawid Woskanian, który ma zespół Tourette'a. Hubert Gromadzki ocenił jego szanse na wygraną.

Ruszył 8. sezon "Top model". Za nami dopiero pierwszy odcinek show, a już wielu widzów ma swojego faworyta. Jest nim Dawid Woskanian, czyli 20-latek borykający się z zespołem Tourette'a. Jego historia opowiedziana w programie, bardzo poruszyła nie tylko jurorów, ale również fanów show. Wszyscy są pod wrażeniem jego uporu w dążeniu do celu oraz umiejętności powstrzymania tików, kiedy pozuje przed aparatem.

Hubert Gromadzki ocenił szanse Dawida na karierę w modelingu

Hubert Gromadzki wziął udział w 7. edycji programu "Top model". Udało mi się dotrzeć aż do finału, dlatego doskonale wie, jak wielu wyzwaniom trzeba sprostać, aby utrzymać się w show i nie zostać szybko wyeliminowanym. Hubert w rozmowie z Plotkiem skomentował udział Dawida Woskaniana w "TM".

Za dużo nie wiedziałem do tej pory o zespole Tourette'a. Nie wiedziałem, jak ciężka jest to choroba. Bardzo się wzruszyłem, gdy oglądałem ten moment w programie.

Gromadzki ocenił szanse 20-latka na zrobienie kariery. Czy według niego zespół Tourette'a nie przeszkodzi Dawidowi w "Top model"? Zobaczcie, co powiedział. 

Zobacz wideo

JP

Więcej o: