Za nami 1. odcinek "Top Model 8". Marcin Tyszka zachwycony jedną uczestniczką: Ma tyle osobowości, że nawet sexy wyglądają jej krągłości

Za nami 1. odcinek nowej edycji programu "Top Model". Jurorzy wybrali już pierwszych uczestników, którzy ich zdaniem mają szansę zaistnieć w modelingu. Marcin Tyszka zachwycił się jedną uczestniczką, choć jej wymiary nie są idealne.

Fani programu "Top Model" czekali na ten moment z niecierpliwością. Właśnie ruszyła 8. edycja, w której nie zabrakło niespodzianek. Produkcja wydłużyła czas emisji do 90 minut, a podczas castingów osoby marzące o karierze wspierali uczestnicy poprzedniego sezonu, m.in. Kasia Szklarczyk, Ania Markowska i Franciszek Strąkowski. Jury pozostało jednak bez zmian. Na ekranach znowu możemy zobaczyć Katarzynę Sokołowską, Marcina Tyszkę, Dawida Wolińskiego oraz Joannę Krupę, która spodziewa się dziecka. Pojawił się także Michał Piróg.

"Top Model". Marcin Tyszka zachwycony uczestniczką

Już w 1. odcinku programu Marcin Tyszka znalazł swoją ulubienicę. Okazała się nią 17-letnia Vanessa, która zapowiedziała, że "zostanie jedyną w swoim rodzaju legendą programu". Miała też misję do spełnienia:

Chcę pokazać, że nieważne, czy kobieta jest XS, czy XL, ale że ważne jest, żeby poczuła w sobie piękno, bo wtedy stanie się ideałem - mówiła w rozmowie z Pirógiem.

Top ModelTop Model Screen z TVN/ Top Model

Gdy tylko weszła na wybieg, wzbudziła spore poruszenie wśród jurorów. Emocji nie mógł opanować zwłaszcza Tyszka, który od razu poczuł nić sympatii do uczestniczki. Choć oczywiście nie powstrzymał się od złośliwości. Zwrócił uwagę na jej sztuczne rzęsy, które nazwał "łopatami". To on prowadził konwersację i nie dał dojść do głosu innym jurorom.

Fascynuje cię ta rozmowa, nie możesz przestać - stwierdziła rozbawiona Kasia Sokołowska.
Tak, bo wreszcie zdarzył się ktoś na moim poziomie - odpowiedział.

Kazał przebrać się Vanessie w strój kąpielowy i zrobił jej kilka zdjęć w locie. Był bardzo zadowolony z efektu i uznał, że wykonał najlepsze ujęcie tej edycji. Joanna Krupa zauważyła chemię łączącą uczestniczkę z fotografem i to jemu pozwoliła podjąć samodzielnie decyzję o tym, czy dziewczyna przejdzie do kolejnego etapu.

No co ja mogę powiedzieć, no. No najbardziej odlotowa dziewczyna tej edycji. Widzimy się dalej - powiedział do niej, po czym mocno ją przytulił.

Dodał też, że:

Ma tyle osobowości, że nawet sexy wyglądają jej krągłości.

Top ModelTop Model Screen z TVN/ Top Model

Uczestniczka nie może się doczekać tego, co ją dalej czeka. Jest także przekonana, że dojdzie aż do finału. Myślicie, że jej marzenia się spełnią? Może macie już swojego faworyta?

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz, czyli miłość zwycięzców „Top Model”:

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Komentarze (23)
"Top Model 8". Marcin Tyszka zachwycony jedną uczestniczką: Ma tyle osobowości, że nawet sexy wyglądają jej krągłości
Zaloguj się
 • Gość: Es

  Oceniono 22 razy 20

  A ja jestem zachwycona ostatnim kandydatem. Podziwiam walkę i siłę jaka ma w sobie. Trzymam kciuki za jego marzenia.

 • eend

  Oceniono 20 razy 18

  Serio? w dalszych odcinkach nie ma szans. To nie jest konkurs na tego typu dziewczyny. Po prostu.

 • Gość: uuu

  Oceniono 8 razy 8

  Nie wiem co jest ekscytującego w jej osobowości, przaśna dziewucha z firankami zamiast rzęs. Ani to ładne ani zgrabne jak modelka.

 • Gość: Dno dna ten program

  Oceniono 7 razy 5

  Figura jak kloc. Nie cierpię tego programu za brak profesjonalizmu. Dziewczyny, które wybieraja mają być albo wulgarne, albo mieć jakąś niezbyt ciekawa przeszłość albo choroby, albo coś co się "SPRZEDA" w TV. Przyszło pewnie tysiące pięknych, wymiarowych dziewczyn o ciekawych twarzach, ale oni każda kolejna wybierali gorsza od poprzedniej. Aż tak ciężko znaleźć osobę o dobrym wzroście wymiarach, twarzy i osobowosci jesli juz tego koniecznie potrzebujecie, kiedy do wyboru stanęło ich po kilka tysięcy w każdym mieście ????
  Chłopaków wybrali nawet niezłych. Ten z Ukrainy i ten hazardzista mają warunki. (Tutaj hazardziscie umieli powiedzieć ze ma zbyt szerokie barki i za krótkie nogi a z dziewczyn wybrali takie nicości. ... głupidenny program. Ale to polska tv co się dziwić.

 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 5 razy 5

  posiadanie wielu osobowości panie tyszka to choroba

 • Gość: kobietka

  Oceniono 10 razy 4

  Za moich czasów ceniono u kobiet subtelność, cóż wszystko jest zmienne

 • Gość: ergo

  Oceniono 10 razy 4

  Plejada debili, a Tyszka to już gwiazda wśród nich. Piróg- zboczony gej śliniący się na widok dziewcząt i męskich majtek....

 • mmagi

  Oceniono 3 razy 3

  tłustawa tandeta,chyba wybrali ją dla jaj,w końcu trochę rozrywki nie zaszkodzi w tym programie:)
  przaśna dzioucha z jarnarku:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX