Bal TVN. Edyta Górniak nie w jednej, ale aż W DWÓCH KREACJACH. W pierwszej zachwyciła, a w drugiej? Zdecydujcie

Bal Fundacji TVN jak co roku przyciągnął tłum gwiazd, wśród nich nie mogło zabraknąć Edyty Górniak. Wokalistka zaprezentowała się w dwóch kreacjach.

Bal Fundacji TVN, czyli jedna z największych dobroczynnych imprez roku, już za nami. Na czerwonym dywanie pozował tłum gwiazd z pierwszej ligi - nie mogło zabraknąć również Edyty Górniak. Wokalistka po swoim udziale w "Agencie" i podpisaniu kontraktu na nowy program, w którym będzie robiła kurs na prawo jazdy, wyrasta na nową ulubienicę Edwarda Miszczaka. Nic dziwnego, że została poproszona o uświetnienie imprezy nie tylko swoją obecnością na ściance, ale też występem scenicznym. Edyta wykonała po raz kolejny utwór z repertuaru Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat" i - jak można się było spodziewać - zachwyciła publiczność.

Edyta GórniakEdyta Górniak Instagram.com/m_rozenek

Kreacje Górniak zrobiły na nas nie mniejsze wrażenie niż występ. Pierwsza, w której Edyta pojawiła się na wejściu, to nasz zdecydowany faworyt. Gorsetowa góra, tiulowy dół i eleganckie połączenie kolorystyczne brązu oraz beżu sprawiły, że Edyta wyglądała niezwykle elegancko. Na potrzeby występu przebrała się w czarną, połyskującą suknię o fasonie syrenki z głębokim dekoltem. W której odsłonie podoba Wam się bardziej? Zagłosujcie w sondzie!

WJ

W której sukni Edyta Górniak prezentowała się lepiej?