Premierowy odcinek "Zawsze warto" za nami. Pozytywnych komentarzy jest mnóstwo, ale Julii Wieniawie jak zwykle się oberwało

Nowy projekt Polsatu, serial "Zawsze warto", wystartował. W internecie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, choć nie brak też głosów krytycznych. Najwięcej mówiło się o Julii Wieniawie.

Władze stacji zapowiadały emisję "Zawsze warto" już w zeszłym roku. Produkcja zadecydowała jednak, że lepiej będzie nagrać kilka sezonów i dopiero wtedy ruszyć z promocją. Tak też się stało i serial zadebiutował w jesiennej ramówce. W środę widzowie mieli okazję obejrzeć premierowy odcinek. Co o nim sądzą?

 

Widzowie oceniają "Zawsze warto"

Serial generalnie oceniony został bardzo dobrze. Nie brakuje głosów, że to najlepsza polska produkcja ostatnich lat.

Naprawdę świetny początek! Dawno polski serial nie zrobił na mnie tak dobrego wrażenia, odcinek zleciał w mgnieniu oka! Brawo, będę oglądać!
Czekam na kolejne odcinki, serial zapowiada się mega!

Jak można się było spodziewać, pojawiły się także negatywne komentarze. Wiele z nich dotyczy największej gwiazdy serialu, Julii Wieniawy.

Ja nie wiem, kto wybierał obsadę do nowego serialu. Julia Wieniawa aktorką jest kiepską. Już w zapowiedzi jej dialogi brzmiały, jak czytane z kartki. W ogóle co to ma być, żeby przyciągnąć widza bijąc kobiety po twarzy. Nie tędy droga.
Obejrzałam z ciekawości pierwszy odcinek i Pani Wieniawa jest tak nieautentyczna w tej roli, że aż żal patrzeć.

Instagram aktorki jest jednak zalany falą pozytywnych opinii:

Jestem pod wrażeniem jak profesjonalnie Twoja rola została zagrana.
Postać Ady jest najlepsza i robi całą robotę! Widać, że będzie sztosem.

Bohaterkami serialu "Zawsze Warto" są trzy kobiety: Marta (Weronika Rosati), Dorota (Katarzyna Zielińska) i Ada (Julia Wieniawa). Prawniczka, gospodyni domowa i dziewczyna do towarzystwa. Poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Każda jest z innego świata, każda ma inne problemy, ale dzięki sile i determinacji wychodzą nawet z najmroczniejszych traum.

Oglądaliście? Co sądzicie?

CW

Julia Wieniawa jest nie tylko aktorką. W wolnych chwilach tańczy i śpiewa. W poniższym wideo zobaczycie jak jej to wychodzi.

Zobacz wideo