Magdalena Lamparska na konferencji serialu "39 i pół tygodnia". Góra skromna, ale dół przyciąga uwagę. To lubimy!

Na konferencji serialu "39 i pół tygodnia" pojawiły się główne gwiazdy produkcji. Wśród nich była Magdalena Lamparska, która postawiła na modną stylizację.

8 września odbędzie się premiera nowego sezonu serialu "39 i pół tygodnia". Jest to kontynuacja produkcji "39 i pół", która była emitowana od 4 marca 2008 do 1 grudnia 2009. Przedstawiono w niej historię Dariusza Jankowskiego, przeżywającego kryzys wieku średniego. We wtorek odbyła się konferencja prasowa serialu, na której pojawili się aktorzy w nim grający. Nasz wzrok przykuła serialowa Marta, czyli Magdalena Lamparska, która wyglądała świetnie!

"39 i pół tygodnia". Magdalena Lamparska w modnej stylizacji

Aktorka pojawiła się na konferencji w luźnym, ale bardzo stylowym zestawieniu. Miała na sobie biały t-shirt z napisem oraz czarną, długą marynarkę. Największą uwagę zwróciliśmy jednak dół stylizacji, a konkretnie spodnie. Zwierzęcy wzór dodał całości charakteru i sprawił, że Lamparska wybijała się w tłumie. Do tego Magdalena dobrała czarne szpilki oraz skórzaną torebkę.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii!

Magdalena LamparskaMagdalena Lamparska KAPIF.pl

Lamparska przez pewien czas była z Tomaszem Karolakiem, który w serialu "39 i pół tygodnia" gra główną rolę. Te pary również zakochały się na planie filmowym:

Zobacz wideo

A Wam podoba się stylizacja Magdaleny?

KB