Katy Perry jest w ciąży? Jej najnowsze zdjęcia ze ślubu Ellie Goulding nie uciszą plotek

Katy Perry i Orlando Bloom pojawili się na ślubie Ellie Goulding i Caspera Joplinga. Najnowsze zdjęcia wokalistki nie zdementują plotek o ciąży.

Od dłuższego czasu w mediach pojawiają się doniesienia, że Katy Perry jest w ciąży. Gwiazda do tej pory ani nie potwierdziła, ani nie zdementowała plotek, więc jej fani cały czas nie mają pewności, jaka jest prawda. Wokalistka u boku Orlando Blooma pojawiła się na ślubie Ellie Goulding i Caspera Joplinga. Kreacja Katy daje wiele do myślenia...

Katy Perry i Orlando Bloom spodziewają się dziecka?

Zazwyczaj piosenkarka na ważne okazje wybiera dopasowane, a wręcz obcisłe kreacje, które mają za zadanie podkreślić jej sylwetkę. Jednak na ślubie Ellie Goulding, Katy Perry schowała się w za dużym płaszczu, a pod nim miała luźną sukienkę. To zupełnie do niej niepodobne, prawda? Co więcej, na niektórych fotografiach faktycznie można dopatrzeć się nieco zaokrąglonego brzucha. Z pewnością nie uciszy to plotek o rzekomej ciąży.

Katy PerryKaty Perry SplashNews.com / SplashNews.com/East News

No cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać, aż wreszcie gwiazda zdecyduje się zabrać głos w sprawie i oficjalnie ogłosi, jaka jest prawda.

Niedawno Joanna Krupa pochwaliła się, że jest w ciąży. W rozmowie z Plotkiem wyznała, co jako pierwsze zrobiła, gdy się o tym dowiedziała.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.