Katy Perry jest w ciąży? Piosenkarka nie komentuje, ale nagrania i zdjęcia dają do myślenia

Katy Perry wystąpiła dla jednej z organizacji dobroczynnych w USA. Nagranie wyciekło do sieci a fani są absolutnie pewni, że piosenkarka jest w ciąży. I mają dowody.
Zobacz wideo

Katy Perryw lutym przyjęła oświadczyny Orlando Blooma. Kiedy weźmie ślub? Tego jeszcze nie wiadomo, ale internauci są pewni, że piosenkarka spodziewa się dziecka. Na dowód, że Katy Perry jest w ciąży, pokazują nagrania i ostatnie zdjęcia.

Katy Perry jest w ciąży?

To "jedzeniowe dziecko" czy jednak prawdziwa ciąża? Fani Katy Perry wiedzą swoje i są przekonani, że na ostatnich zdjęciach i nagraniach widać już u Katy Perry prawdziwy ciążowy brzuszek.

Szczególne poruszenie wywołał występ Katy Perry w finale amerykańskiej edycji "Idola". Piosenkarka wystąpiła na scenie z Jeremiahem Lloydem Harmonem i zaśpiewała piosenkę "Unconditionally". Choć nagranie jest kiepskiej jakości, naprawdę dość wyraźnie widać, że brzuch Perry jest cokolwiek większy.

 

Smaczku dodaje fakt, że ostatnio Katy Perry wybiera na wielkie wyjścia ubrania, które raczej zasłaniają brzuch lub go maskują, niż pokazują w pełnej okazałości. Sami oceńcie, ile w plotkach prawdy. Piosenkarka na razie nie odnosi się do spekulacji internautów. Gdyby jednak była w ciąży, byłoby to jej pierwsze dziecko. Orlando Bloom jest już tatą 8-letniego Flynna z pierwszego małżeństwa z Mirandą Kerr. Nie zaprzecza, że chciałby mieć więcej dzieci.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.