Książę George będzie uczył się tańca. Znana amerykańska dziennikarka wyśmiała sześciolatka na wizji. "Zobaczymy, jak długo"

Książę George uczęszcza już do szkoły. Niedawno dowiedzieliśmy się, jakich przedmiotów będzie się uczył w kolejnym semestrze. W szczególności jeden z nich rozbawił na wizji popularną amerykańską prezenterkę.

Książę George ma już sześć lat i uczęszcza do szkoły. Jednym z nowych przedmiotów, którego będzie się uczył syn księżnej Kate, jest balet. Informacja ta rozbawiła kilka dni temu Larę Spencer. Gwiazda porannego programu "Good Morning America" w telewizji ABC wyśmiała chłopca.

Książę George będzie się uczył baletu

Lara Spencer podczas porannego programu wspomniała, że sześciolatek zacznie się wkrótce uczyć tańca. W tym samym momencie wspomniała w stronę publiczność, licząc na to, że zachęci ją do śmiechu.

Książę William powiedział, że książę George kocha balet. Mam wiadomość do księcia Williama: zobaczymy, jak długo to potrwa - powiedziała w programie.

Udało jej się osiągnąć zamierzony efekt. Jednak wielu widzów było zniesmaczonych żartem prezenterki. W licznych komentarzach internauci podkreślali, że nie zgadzają się na dyskryminację chłopców, którzy chodzą na lekcje baletu. Po licznych apelach w sieci Lara Spencer przeprosiła George'a na Instagramie.

Szczerze przepraszam za niewrażliwy komentarz, który wypowiedziałam wczoraj w programie. Bez względu na to, czy jest to balet, czy cokolwiek innego, jeżeli chcesz tego spróbować - idź za tym. Wierzę, że wszyscy powinniśmy móc w pełni swobodnie realizować nasze pasje - napisała dziennikarka.

Książę George jest coraz starszy. Niedawno został przyłapany ze swoją siostrą na zabawach w ogrodzie. Wyrasta na niezłe ziółko:)

Zobacz wideo

AD