[TYLKU U NAS] Kinga Rusin na ramówce TVN wyglądała obłędnie. Zdradziła nam sekret swojej sylwetki. "Nie wyobrażam sobie siebie na siłowni"

Kinga Rusin jest jedną z najbardziej wysportowanych polskich gwiazd. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, czemu zawdzięcza swoją zgrabną sylwetkę .

Jedną z największych gwiazd czwartkowej prezentacji jesiennej ramówki TVN była Kinga Rusin. Dziennikarka zaprezentowała się w letniej stylizacji. Postawiła na długą spódnicę w panterkę oraz biały top odsłaniający ramiona. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" od lat zachwyca sylwetką. Niedawno była na wakacjach i chwaliła się zdjęciami w bikini. Nic dziwnego, że fani zachwycali się jej wyglądem. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, czemu zawdzięcza takie obłędne ciało.

Kinga Rusin o swojej sylwetce

Mam sportową sylwetkę, nie jestem smukłą osobą. Całe życie uprawiam różne sporty, mam sylwetkę ukształtowaną w młodości, a cała reszta to jest wyłącznie dieta. Nie jestem typem osoby, która ćwiczy. (...) Bardzo często oglądałam gabinety fizjoterapeutyczne, ponieważ mam problemy z kręgosłupem i to są moje ćwiczenia. Nie wyobrażam sobie siebie na siłowni, ale nie wyobrażam sobie też życia bez sportu - powiedziała Kinga Rusin w rozmowie z Plotkiem.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zobaczcie całą rozmowę!

Zobacz wideo

AD, Monika Maszkiewicz

Więcej o: